Przemysłowy monitor mogący procować w temp. od -20 do +60°C - Instrukcja.pl

Przemysłowy monitor mogący procować w temp. od -20 do +60°C

FPM-3151 posiada 15" ekran TFT LCD podświetlany diodami LED. Matryca wyświetla obraz w rozdzielczości XGA (1024x768 pikseli), do połączenia z komputerem wykorzystany jest interfejs VGA (D-Sub) lub DVI.

W ofercie naszej firmy dostępny jest nowy model monitora przemysłowego. FPM-3151 posiada 15" ekran TFT LCD podświetlany diodami LED. Matryca wyświetla obraz w rozdzielczości XGA (1024x768 pikseli), do połączenia z komputerem wykorzystany jest interfejs VGA (D-Sub) lub DVI. W zależności od wersji FPM-3151 wyposażony jest w rezystancyjny ekran dotykowy (wersja combo RS-232 oraz USB) lub jest pozbawiony możliwości sterownia dotykiem.

Dostępna jest również wersja z ekranem o zwiększonej czytelności w słońcu, czyli w tzw. Sunlight Readable Display. Cechą charakterystyczną tego modelu jest możliwość pracy w temperaturach spadających nawet do -20°C. Parametr ten sprawia, że FPM-3151 doskonale nadaje się do pracy w miejscach okresowo lub stale narażonych na spadki temperatur pracy poniżej zera, jak obiekty sportowe, chłodnie, czy też inne pomieszczenia nieogrzewane podczas zimy. Tylna część obudowy wykonana została z stali nierdzewnej natomiast panel frontowy wykonamy został z aluminium i zapewnia stopień ochrony przed penetracją czynników zewnętrznych w wysokości NEMA4/IP65. Standardowo FPM-3151 przystosowany jest do montażu panelowego (w zestawie są wszystkie niezbędne akcesoria) jednak dzięki opcjonalnym akcesoriom możliwy jest również montaż naścienny, desktop oraz RACK.