Przyspieszenie od Sony: pamięci flash z łączem USB 3.0 - Instrukcja.pl

Przyspieszenie od Sony: pamięci flash z łączem USB 3.0

Nowe napędy Micro Vault MACH: szybsze zapisywanie i udostępnianie plików

 

  • Pierwsze napędy flash Sony wyposażone w interfejs USB 3.0
  • Dostępne pojemności: 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GB
  • Duża szybkość przesyłania danych: do 120 MB/s przy odczycie i do 90 MB/s przy zapisie*
  • Efektowna, aluminiowa obudowa z chowanym złączem USB i wskaźnikiem diodowym

 


Sony wprowadza do sprzedaży nową serię pamięci flash Micro Vault MACH. Japoński producent po raz pierwszy zastosował w nich interfejs USB 3.0, dzięki czemu nowe modele umożliwiają znacznie szybsze zapisywanie i przenoszenie dużych plików.

Seria Micro Vault MACH będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób i firm, którym zależy na połączeniu bardzo dużej szybkości przesyłania danych z niezawodnością i wygodą użytkowania. Pamięci Micro Vault MACH, oferowane w wersjach o pojemności od 8 GB do 64 GB, umożliwiają odczyt danych z szybkością do 120 MB/s i zapis z szybkością do 90 MB/s*. Oznacza to szybsze udostępnianie muzyki, zdjęć, filmów HD i innych multimediów oraz krótszy czas kopiowania plików.

Seria Micro Vault MACH jest zgodna wstecz z łączem USB 2.0 i można jej bez najmniejszych problemów używać w komputerach i innych urządzeniach, które nie obsługują standardu USB 3.0.


Pamięci Micro Vault MACH mają efektowną, mocną obudowę z aluminium, która skutecznie chroni urządzenie w codziennym użytkowaniu. Dodatkową ochronę zapewnia chowane złącze USB, dzięki czemu niepodłączony napęd ma małe rozmiary. Wbudowana kontrolka diodowa pozwala na łatwe sprawdzenie aktualnego stanu urządzenia podczas pracy. Dla pełnego spokoju ducha, wszystkie pamięci są objęte 5-letnią gwarancją.

Nabywcy pamięci Micro Vault MACH mogą pobrać oprogramowanie File Rescue i x-Pict StoryTM. Narzędzie File Rescue pozwala na łatwe odzyskanie omyłkowo skasowanych ważnych danych: obrazów, filmów i nagrań. Program x-Pict StoryTM umożliwia z kolei tworzenie zautomatyzowanych pokazów zdjęć z wykorzystaniem plików z pamięci Micro Vault.

Nowa seria pamięci flash USB 3.0 Micro Vault MACH firmy Sony będzie dostępna w Polsce od lutego 2012 r.

* Na podstawie wewnętrznych testów pamięci USM64GQ przeprowadzonych przez firmę Sony, stan na listopad 2011 r. Szybkość przesyłania danych zależy od wykorzystywanych urządzeń, oprogramowania i sposobu użycia; nie jest gwarantowana. Konstrukcja i dane techniczne mogą ulec zmianie.

 

źródło: Sony Polska