Łączność między pokoleniami dzięki nowemu telefonowi Panasonic TU311 - Instrukcja.pl

Łączność między pokoleniami dzięki nowemu telefonowi Panasonic TU311

Firma Panasonic przedstawia nowy, łatwy w obsłudze telefon komórkowy TU311. Czytelny tekst, wyraźny dźwięk i łatwa obsługa w połączeniu z wytrzymałą, elegancką obudową to wyróżniające cechy tego modelu.

Najnowszy telefon Panasonic TU311 powstał z myślą o osobach, które potrzebują prostych, a przy tym niezawodnych rozwiązań umożliwiających kontakt z rodziną i przyjaciółmi. Urządzenie oferuje wiele udogodnień, które sprawiają, że jego użytkowanie jest wygodniejsze i bardziej intuicyjne.
Zainstalowany w telefonie Panasonic TU311 przycisk połączeń priorytetowych z funkcją SOS daje użytkownikom zwiększone poczucie bezpieczeństwa. Przycisk ten można zaprogramować tak, aby po jego naciśnięciu telefon wysyłał alarmową wiadomość tekstową pod wskazany numer oraz dzwonił nawet do 5 zapisanych osób. Ta funkcja daje pewność i spokój - w razie nagłej potrzeby, wystarczy nacisnąć przycisk!

Ponadto telefon zapewnia zwiększony poziom głośności, dzięki czemu rozmówcy nie umknie żadne słowo z rozmowy z bliskimi. Udoskonalony dźwięk sprawia, że wszystko słychać głośno i wyraźnie. Model wyposażono także w korektor częstotliwości. Bywa, że z wiekiem odbiór całego spektrum dźwięków staje się trudniejszy. Dlatego najnowszy telefon Panasonic zaprojektowano tak, aby uwydatniał wysokie i niskie tony, co znacząco wpływa na jakość rozmów i pozwala uniknąć zbędnych nieporozumień. Dodatkowo, najnowszy telefon komórkowy Panasonic współpracuje także z aparatami słuchowymi.

Model TU311 posiada również funkcję głosowego potwierdzania wybieranego numeru, która sprawia, że podczas wybierania numeru telefon głosowo potwierdza cyfry wchodzące w jego skład celem potwierdzenia ich poprawności.

Jasny, wyraźny, kolorowy wyświetlacz zapewnia duży kontrast, a białe cyfry i litery są bardzo czytelne. Użytkownik ma możliwość wyboru najodpowiedniejszego rozmiaru czcionki korzystając z funkcji Tri-Level Font, która pozwala powiększyć czcionkę nawet trzykrotnie. Dzięki temu każda litera jest wyraźna i widoczna. W znaczącym stopniu ułatwia to odczytywanie danych kontaktowych dzwoniącego, a także samodzielne pisanie i wysyłanie wiadomości tekstowych!

Telefon posiada wstrząsoodporną metalową ramę, która pozwala uniknąć zarysowań i chroni urządzenie w razie przypadkowego upuszczenia. Jednocześnie wzornictwo urządzenia jest klasyczne i eleganckie.

Telefon Panasonic TU311 oferuje także łączność Bluetooth®, którą można wykorzystać do obsługi bezprzewodowego zestawu słuchawkowego lub wygodnego pobrania listy kontaktów z innego urządzenia.

Sugerowana cena detaliczna modelu: 389 PLN brutto

 

###

O Panasonic
Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwijaniu i produkcji elektroniki zaspokajającej szeroką gamę potrzeb konsumentów, biznesu i przemysłu. Firma z siedzibą w Osace, w zakończonym 31 marca 2010 roku finansowym, zanotowała sprzedaż netto w wysokości 7,42 bilionów jenów (56,6 miliardów dolarów). Akcje firmy notowane są na giełdach w Tokio, Osace, Nagoyi oraz w Nowym Jorku (symbol NYSE: PC). Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/

 

źródło: Panasonic Polska