COOLPIX S2600, COOLPIX L25 i COOLPIX L26 - Po prostu rób zdjęcia! - Instrukcja.pl

COOLPIX S2600, COOLPIX L25 i COOLPIX L26 - Po prostu rób zdjęcia!

Oferta firmy Nikon została wzbogacona o trzy łatwe w obsłudze modele: COOLPIX S2600 to supercienki aparat wyposażony w matrycę o rozdzielczości 14 milionów z 5-krotnym zoomem optycznym; podstawowy model COOLPIX L25 oferuje tryb Łatwa automatyka, a uniwersalny model COOLPIX L26 posiada matrycę o rozdzielczości 16 milionów pikseli oraz intuicyjną funkcję nagrywania filmów.

„Każdy z trzech nowych produktów pozwala na łatwe wejście do świata fotografii". - mówi Nicolas Gillet, Product Manager Produktów Konsumenckich firmy Nikon Europe. „Stylowy model COOLPIX S2600 pomimo kompaktowych rozmiarów w smukłej obudowie kryje bogaty wybór zaawansowanych rozwiązań, takich jak szerokokątny zoom, możliwość nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości oraz szereg automatycznych funkcji zapobiegających rozmyciu obrazu. Z kolei modele COOLPIX L25 i COOLPIX L26 zapewniają prostotę obsługi i inteligentną automatykę, która gwarantuje wspaniałe zdjęcia i filmy w każdej sytuacji" - dodaje Nicolas Gillet.

Stylowo prosty: COOLPIX S2600

Dzięki stylowej, smukłej obudowie o szerokości zaledwie 19,5 mm, COOLPIX S2600 z łatwością mieści się w kieszeni, dzięki czemu zawsze można mieć go przy sobie, by uchwycić niezapomniane chwile, zarówno na zdjęciach, jak i filmach w rozdzielczości HD (720p). Precyzyjny, szerokokątny obiektyw NIKKOR z 5-krotnym zoomem optycznym oraz matryca o rozdzielczości 14 megapikseli zapewniają niezwykle szczegółowe obrazy. COOLPIX S2600 jest bardzo prosty w użyciu. Bogaty wybór automatycznych funkcji umożliwia wygodne wykonywanie zdjęć. Tryb Łatwa automatyka dostosowuje wszystkie ustawienia aparatu do zastanego oświetlenia, zaś Automatyczne wybieranie programów wybiera najlepszy program tematyczny. Jednocześnie cztery rodzaje technologii, w tym e-VR (elektroniczna redukcja drgań), automatycznie zapobiegają rozmyciu obrazu. Dzięki wbudowanym funkcjom retuszu, takim jak Selektywny kolor, który przekształca zdjęcia na czarno-białe, a następnie nadaje wybrany przez użytkownika jeden kolor, można z łatwością nadać fotografiom indywidualnego charakteru, bez konieczności korzystania z komputera.

COOLPIX S2600 został zaprezentowany w połowie grudnia 2011 r. Aparat dostępny będzie w sześciu kolorach: srebrnym, czarnym, czerwonym i różowym oraz w specjalnych wersjach fioletowej i czarnej z ornamentem. W sprzedaży pojawi się na początku lutego 2012 r.

Łatwy początek: COOLPIX L25

Prosta obsługa i bogaty wybór automatycznych technologii sprawiają, że COOLPIX L25 to idealna propozycja dla każdego początkującego miłośnika fotografii oraz filmowania.
Aparat został wyposażony m.in. w tryb Łatwa automatyka, dostosowujący wszystkie ustawienia ekspozycji do oświetlenia, gwarantując za każdym razem fantastyczną jakość zdjęć. Wbudowane funkcje elektronicznej Redukcji drgań i Wykrywania ruchu eliminują negatywny wpływ drgania aparatu na jakość obrazu, zaś System inteligentnego portretu zawiera takie funkcje, jak Wyzwolenie migawki uśmiechem i Miękki odcień skóry, która zapewnia idealne portrety za każdym razem. Matryca o rozdzielczości 10 megapikseli oraz szerokokątny obiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym sprawiają, że COOLPIX L25 doskonałe sprawuje się zarówno w przypadku zdjęć portretowych, jak i fotografii grupowych. Duży, 3-calowy wyświetlacz LCD umożliwia łatwe kadrowanie oraz przeglądanie zdjęć. Aparat działa na popularne baterie AA, co eliminuje problemy z ładowaniem.

Aparat COOLPIX L25 dostępny będzie w czterech kolorach: srebrnym, czarnym, czerwonym i białym. W sprzedaży pojawi się w połowie lutego 2012 r.

Dla ważnych chwil w życiu: COOLPIX L26

Model COOLPIX L26 to niezwykle łatwy w obsłudze aparat kompaktowy, dzięki któremu robienie zdjęć i kręcenie filmów jest czystą przyjemnością. Dzięki 16-megapikselowej matrycy, szerokokątnemu obiektywowi NIKKOR z 5-krotnym zoomem optycznym oraz 3-calowemu wyświetlaczowi LCD funkcji nagrywania filmów w rozdzielczości HD (720p), aparat ten ma wszystko, co potrzebne, by uchwycić najważniejsze chwile w życiu. Aby ułatwić obsługę, COOLPIX L26 został wyposażony w Tryb Łatwa automatyka i tryb filmowania dostępne za pomocą jednego przycisku.

Dzięki możliwości użycia karty pamięci Eye-Fi, zdjęcia i filmy można przesyłać bezpośrednio na telefon lub komputer, by móc łatwo podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Aparat COOLPIX L26 dostępny będzie w trzech kolorach: srebrnym, czarnym i czerwonym. W sprzedaży pojawi się w połowie lutego 2012 r.

 

###

NIKON Corporation

NIKON działa od ponad 90 lat i należy obecnie do największych i najbardziej liczących się producentów sprzętu optoelektronicznego na świecie. Jest producentem najwyższej jakości aparatów fotograficznych, obiektywów NIKKOR, skanerów, sprzętu sportowego (m.in. lornetek, dalmierzy i lunet), mikroskopów oraz precyzyjnych urządzeń optycznych zarówno dla przemysłu, jak i użytkowników indywidualnych. NIKON jest światowym liderem w segmencie cyfrowych aparatów fotograficznych, produkując lustrzanki profesjonalne oraz amatorskie, a także aparaty kompaktowe serii COOLPIX. Od ponad 50 lat w lustrzankach jednoobiektywowych firma stosuje mocowanie typu F, dzięki czemu jest jedynym producentem przez tak długi czas stosującym tradycyjne mocowanie obiektywów, których do 2011 r. wyprodukowała już sześćdziesiąt milionów egzemplarzy. W Polsce firmę reprezentuje NIKON Polska Spółka z o.o., która rozpoczęła swoją działalność 3 listopada 2003 r. jako importer produktów fotograficznych. W Warszawie przy ulicy Łopuszańskiej 38B firma posiada również centrum serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Więcej informacji o firmie NIKON, jej działalności w Polsce i produktach dostępnych na naszym rynku można znaleźć na stronie www.nikon.pl


źródło: Nikon Polska