Tablety Rugged jakich jeszcze nie było !!! - Instrukcja.pl

Tablety Rugged jakich jeszcze nie było !!!

Marka NoteStar bardzo szybko wysuwa się na prowadzenie w dziedzinie sprzętu przygotowanego do pracy w naprawdę trudnych warunkach. W sprzęcie tej marki są stosowane najnowsze rozwiązania dla zapewnienia najwyższej wydajności sprzętu gwarantując jednocześnie długi czas pracy na baterii i wytrzymałości zgodnej z militarnymi normami MIL-STD-810F/G.

Teraz oferta marki NoteStar został rozszerzony o tablety rugged oparte na najnowszym procesorze Intel Dual Core N2600, chipsecie Intel NM10 i wyposażonych w pamięć RAM DDR3-800 rozbudowywaną do 4GB, dysk SSD od 32 do 128GB. Zastosowanie dużej baterii 6 cell 5200 mAh 11.1V pozwala użytkownikom pracować bez przerwy przez 5.5 godziny (Battery Mark ver. 4.0.1)

W ofercie znalazły się tablety wyposażone w matryce o przekątnej 8.4'', 10.4'' oraz 12.1''. Wszystkie te modele do komunikacji zostały wyposażone w przewodową kartę sieciową LAN, oraz połączenia bezprzewodowe: WiFi bgn, Bletooth, moduł GPS i opcjonalnie w kartę WWAN 3G. Użytkownicy docenia szeroką gamę portów wbudowanych w tablety: RJ-45, 2 x USB, RS232, VGA, Audio-in, Audio-out.

Najważniejszym parametrem poza wydajnością systemu jest w tej klasie wytrzymałość. Tablety te zostały tak skonstruowane, aby można było pracować w temperaturze od - 20 st. C (biorąc pod uwagę obecną zimę łatwo to docenić), przy zapyleniu czy obecności cieczy (IP54 lub opcjonalnie IP65). Są one odporne na upadek z 120cm, odporne na uderzenie i wibracje zgodnie z normą MIL-STD-810F.

 

źródło: Notestar Polska