Firma ASUS wprowadza na rynek stylowe i silne notebooki z serii K


Firma ASUS wprowadza na rynek stylowe i silne notebooki z serii K
Większe możliwości użytkowników dzięki procesorom 3-ciej generacji Intel® CoreTM, ulepszonemu dźwiękowi SonicMaster Lite i trzykrotnie dłuższej żywotności baterii.


Nowe notebooki z serii K wprowadzają ekskluzywne funkcje do segmentu przystępnych cenowo komputerów przenośnych, dzięki czemu więcej użytkowników może cieszyć się atrakcyjnym designem i najnowszymi technologiami. Te płaskie i lekkie notebooki posiadają aluminiowe wykończenie, są bardzo wytrzymałe i korzystają z ekskluzywnej technologii ulepszającej dźwięk SonicMaster Lite. Nowe procesory 3-ciej generacji Intel® CoreTM oraz karty graficzne z serii NVIDIA® GeForce® 600 zapewniają płynne i szybkie działanie nowych notebooków, natomiast opracowane przez firmę ASUS technologie Super Hybrid Engine II instant on, IceCool, i SuperBatt znacznie zwiększają satysfakcję użytkowników. Nowe notebooki opierają się na koncepcji ASUS DNA - wyróżniają się eleganckim designem, zapewniają doskonały dźwięk, intuicyjną obsługę oraz dostęp do usług chmur obliczeniowych.

Nowa definicja piękna

Notebooki z serii K wyróżniają się zupełnie nowym designem, w którym wykorzystano luksusowe, wytrzymalsze i przyjemniejsze w dotyku materiały. Są dostępne w kilku różnych kolorach, takich jak czerwony, niebieski, różowy, biały, czarny i ciemny indygo. Wszystkie modele z serii K posiadają aluminiowe wykończenie, które zwiększa mobilność i wytrzymałość urządzeń.
Doskonały dźwięk
Notebooki z serii K po raz pierwszy wykorzystują technologię ASUS SonicMaster Lite. Dzięki zastosowaniu większych komór głośników i wytrzymalszych materiałów, eliminowane są zbędne wibracje i zakłócenia, co z kolei przyczynia się do precyzyjniejszego przetwarzania dźwięku. SonicMaster Lite zwiększa zakres dźwięku, zapewnia głębokie brzmienie basów i podkreśla partie wokalne. Znacznie poprawia jakość muzyki, ścieżki dźwiękowych filmów i głosu podczas prowadzenia wideokonferencji.

Wysokie osiągi dzięki mobilnym platformom firm Intel® i NVIDIA®
Firma ASUS wyposażyła notebooki z serii K w procesory Intel® CoreTM 3-ciej generacji, w tym CoreTM i7. Dzięki zastosowaniu nowej technologii, urządzenia oferują usprawnione działanie grafiki oraz doskonały multitasking. Nowe modele zapewniają dużo większą moc obliczeniową i sprawniejsza obsługę gier i multimediów dzięki karcie graficznej NVIDIA® GeForce® 600. Technologia ASUS Super Hybrid Engine II zapewnia przywracanie komputera ze stanu czuwania w ciągu zaledwie 2 sekund. Co więcej, komputer może pozostać w stanie uśpienia nawet przez dwa tygodnie.

Ekskluzywne funkcje
Urządzenia z serii K powstały z myślą o zadowoleniu użytkowników, dlatego wyposażono je w całą serię ekskluzywnych funkcji i technologii opracowanych przez firmę ASUS. Rozwiązanie IceCool zmniejsza temperaturę oparć nadgarstków, zapewniając pełny komfort podczas pisania na klawiaturze, a technologia SuperBatt przedłuża długość pracy na baterii nawet trzykrotnie w porównaniu z normalnymi notebookami. Touchpad został powiększony, aby zapewnić bardziej precyzyjną kontrolę i możliwość korzystania z gestów. Stylowa klawiatura wyspowa została wzmocniona za pomocą bardziej elastycznych, a jednocześnie wytrzymalszych klawiszy. Takich możliwości nie oferują żadne inne urządzenia w tym segmencie rynkowym.

 

 

 

źródło: ASUS Polska