Nowe granice wytrzymałości z Samsung GALAXY Xcover

Samsung GALAXY Xcover to pierwszy smartfon w rodzinie GALAXY, który możesz zabrać na wycieczkę rowerową, na plażę czy wyprawę w góry - jest odporny na wodę, kurz i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu sprawdzi się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.

Superodporne telefony mają w Polsce szerokie grono wiernych fanów. Telefon nie powinien dla nich stanowić kolejnego urządzenia, które trzeba traktować ze specjalną troską, a wartościowego towarzysza podróży i użyteczne narzędzie z dostępem do internetu, poczty elektronicznej, Facebooka czy Twittera. A taki właśnie jest GALAXY Xcover - twardy, niezawodny i praktyczny.

To pierwszy ultrawytrzymały smartfon w ofercie Samsung z systemem operacyjnym Android 2.3 Gingerbread. Bateria o dużej pojemności (1500 mAh) pozwoli na długą pracę smartfona podczas wyprawy, kiedy dostęp do prądu jest ograniczony, a wbudowana latarka oświetli każdą leśną ścieżkę czy wnętrze namiotu. Podobnie jak wszystkie smartfony GALAXY, wyposażony jest w Social Hub, który ułatwia komunikację w serwisach społecznościowych, rozbudowany klient poczty push e-mail, a także dostęp do tysięcy gier i aplikacji dostępnych w Samsung Apps i Google Play. Dużą popularnością cieszą się również aplikacje, które umożliwiają dzielenie się wrażeniami z przyjaciółmi - Instagram czy Foursquare - które wzbogacą GALAXY Xcover w funkcje, które pomogą nam podczas wyprawy czy wakacyjnego wypoczynku.

Samsung GALAXY Xcover posiada czytelny ekran o przekątnej 3,65", procesor o częstotliwości 800 MHz, 150MB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć poprzez kartę microSD (2GB w zestawie), port minijack 3,5mm do podłączenia słuchawek lub głośników oraz port microUSB.

 

 

źródło: Samsung Polska