Wpisy z miesiąca Lipiec 2012 - Instrukcja.pl

Wpisy z miesiąca Lipiec 2012

Firma Acer zaprezentowała pierwszy na świecie projektor o jasności 6000 lumenów wyposażony tylko w jedną lampę

Firma Acer wprowadziła profesjonalny projektor P7215, który jest pierwszym na świecie urządzeniem tego typu zapewniającym jasność 6000 lumenów i wyposażonym w tylko jedną lampę. Ze względu na lampę o trwałości 2000 godzin i pobór mocy 350 W, projektor ten jest bardzo przyjazny dla środowiska oraz cechuje się obniżonymi kosztami eksploatacji.

Projektor Acer P7215 został wyposażony w udoskonalone podzespoły i funkcje, które zwiększają użyteczność oraz poszerzają możliwości prowadzenia prezentacji. Dzięki podstawowej rozdzielczości 1024 x 768 (XGA) oraz obsłudze sygnału Full HD wyświetla ostry obraz o wyraźnych szczegółach i zadziwiających kolorach. Ponadto, jest wyposażony w technologię DLP 3D Ready oraz zaawansowane oprogramowanie układowe pozwalające na uzyskanie dużej częstotliwości odświeżania (120 Hz) a tym samym wyświetlanie niemigoczącego obrazu 3D.

Projektor P7215 jest też wyposażony w system sieciowy Crestron® oraz bogaty zestaw złącz, w tym HDMI®, DVI, LAN i dwa gniazda D-Sub, dzięki czemu spełnia oczekiwania profesjonalnych użytkowników prowadzących prezentacje w dużych salach. Oprócz tego, wkładana od góry lampa może być łatwo wymieniana przez użytkownika, nawet wtedy, gdy projektor jest zainstalowany na suficie.

Opracowując nowe projektory firma Acer dąży do promowania proekologicznych źródeł światła bez pogarszania jakości obrazu. Oprócz serii P przeznaczonej dla profesjonalistów, oferta firmy Acer obejmuje pełną gamę projektorów dostosowanych do potrzeb konsumentów: serię przenośnych projektorów C, serię H zaprojektowaną do domowej rozrywki, serię K z hybrydowym źródłem światła oraz serię X do zastosowań standardowych.

 

 

źródło: ACER Polska

Nowy aparat SMART FOTO EX2F firmy Samsung - bardzo jasny obiektyw oraz funkcja łatwego udostępniania zdjęć

Samsung Electronics Co., Ltd, światowy lider w dziedzinie technologii mediów cyfrowych i konwergencji cyfrowej, poinformował, że wprowadza do sprzedaży EX2F, najnowszy model z rodziny aparatów SMART FOTO z obsługą Wi-Fi. Nowy aparat, następca modelu EX1 z obiektywem F1,8, który odniósł duży sukces rynkowy, jest wyposażony w obiektyw F1.4, najjaśniejszy wśród kompaktów dostępnych na rynku. EX2F nie tylko zapewnia wysoką jakość zdjęć i wideo, ale umożliwia też zdalne zapisywanie i udostępnianie obrazów za pomocą Wi-Fi. Dzięki pełnemu sterowaniu ręcznemu i wytrzymałej, a zarazem lekkiej obudowie, EX2F jest idealną propozycją dla posiadaczy lustrzanek cyfrowych, którzy szukają bardziej poręcznego sprzętu do fotografowania. Produkt ten będzie także znakomitym wyborem dla użytkowników prostszych aparatów kompaktowych, którzy chcą robić lepsze zdjęcia bez rezygnowania z łatwej obsługi i przenośności.

EX2F łączy kilka funkcji, które zapewniają doskonałą jakość zdjęć w każdych warunkach. Zaawansowany, obiektyw F1.4 o szerokim kącie 24mm oferuje szeroką gamę ustawień przesłony, co gwarantuje klarowny obraz nawet w bardzo słabym świetle. Aparatem można wygodnie sterować za pomocą profesjonalnego, przedniego pokrętła oraz dwóch pokręteł kół nastaw, które pozwalają na łatwe przełączanie parametrów i trybów. Dobra jakość zdjęć jest również zasługą matrycy BSI CMOS 1/1,7" o rozdzielczości 12 megapikseli, która zapewnia ostry, nieporuszony obraz nawet podczas fotografowania w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

Możliwość nagrywania filmów w trybie 1080p/30fps zapewnia najwyższą jakość obrazu i umożliwia rejestrowanie wideo nadającego się do oglądania na telewizorach Full HD. Dzięki funkcji Dual Capture, EX2F pozwala też na jednoczesne rejestrowanie wideo i zdjęć o rozdzielczości 12 megapikseli, więc każdą scenę można uwiecznić zarówno na fotografii, jak i na filmie.

Najjaśniejszy na świecie obiektyw aparatu kompaktowego

Szerokokątny, 24-milimetrowy obiektyw F1.4 aparatu EX2F jest około cztery razy jaśniejszy od obiektywów F2.8. Jego kolejną zaletą jest to, że składa się z jedenastu elementów w dziewięciu grupach, w tym z czterech soczewek asferycznych i dwóch soczewek o wysokim współczynniku załamania światła. Łącznie zapewnia to 20-procentowy wzrost ilości światła padającego na matrycę, 20-procentowy wzrost jakości obrazu i 10-procentowy wzrost współczynnika zoomu.

Obiektyw w aparacie EX2F jest również wyposażony w filtr Neutral Density (ND), który zapewnia większą kontrolę nad czasem ekspozycji w różnych warunkach i pozwala uniknąć prześwietlonych zdjęć. Umożliwia też fotografowanie z bardzo małą głębią ostrości, co pozwala wyodrębniać obiekty z tła w celu tworzenia doskonałych portretów. Aby obraz był bardziej klarowny, EX2F oferuje również podwójną stabilizację obrazu (optyczną i cyfrową), która minimalizuje efekt drżenia ręki - zwłaszcza podczas robienia zdjęć w słabym świetle.

Pełna kontrola

Aparat EX2F ma elegancką, ale wytrzymałą obudowę ze stopu magnezowego, charakterystyczną dla droższych lustrzanek cyfrowych oraz łączy wysoką jakość obrazu z wygodą i szybkością. Użytkownicy przyzwyczajeni do kreatywnej kontroli, jaką zapewniają lustrzanki, mogą robić zdjęcia klasy profesjonalnej w formacie RAW.

EX2F oferuje też pełne sterowanie ręczne oraz tryby preselekcji przesłony i migawki. Dwa koła nastaw i przednie pokrętło pozwalają szybko i łatwo regulować ekspozycję w sposób znany z modeli profesjonalnych. Wszystko to w obudowie, która jest kompaktowa i lekka, przez co można zabrać aparat w każde miejsce i robić znakomite zdjęcia bez niedogodności, jakich doświadczają użytkownicy ciężkich lustrzanek cyfrowych.

Jasny i intuicyjny ekran

Obrotowy ekran AMOLED o przekątnej 3 cali ułatwia kadrowanie zdjęć i oglądanie ich w każdych warunkach, a jednocześnie zużywa niewiele energii. Ekran reaguje szybko i wyświetla obrazy o wysokim kontraście, a ponieważ jest odchylany, umożliwia robienie zdjęć z niskiego lub wysokiego kąta. Interfejs użytkownika Samsung Smart Panel łączy wszystkie parametry na jednym ekranie, zapewniając pełną kontrolę nad końcowym rezultatem.

Fotografowanie i udostępnianie w każdym miejscu

EX2F to najnowszy członek rodziny Samsung SMART FOTO - aparatów obsługujących Wi-Fi, które łączą wysoką jakość obrazu z niespotykanymi dotąd możliwościami komunikacji. Łączność Wi-Fi umożliwia bezpieczne zapisywanie zdjęć w komputerze albo w chmurze. Można też łatwo publikować zdjęcia w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook lub Picassa, albo wysyłać je pocztą e-mail prosto z aparatu.

Funkcja Mobile Link umożliwia przesyłanie zdjęć i filmów na smartfony bez potrzeby ich zmniejszania. Użytkownicy mogą również skorzystać z funkcji zdalnego wizjera (Remote Viewfinder), aby kadrować zdjęcia za pomocą ekranu smartfona. Przycisk SMART LINK pozwala uzyskać dostęp do wszystkich tych funkcji jednym dotknięciem, co ułatwia udostępnianie i zapisywanie zdjęć.

Stworzyliśmy EX2F, aby pokazać, że robienie doskonałych zdjęć nie wymaga noszenia ciężkiej i nieporęcznej lustrzanki cyfrowej. Ponieważ najlepsze fotografie często powstają wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy, EX2F oferuje ręczne sterowanie i zdumiewającą jakość obrazu w urządzeniu na tyle małym i lekkim, że można nosić je ze sobą na co dzień. Jest to doskonały towarzysz podróży dla użytkowników lustrzanek cyfrowych, którzy oczekują najwyższej jakości obrazu i pełnej kreatywnej kontroli - powiedział Myoung Sup Han, starszy wiceprezes i dyrektor Digital Imaging Business, Samsung Electronics. - Pionierska technologia Wi-Fi firmy Samsung pozwala udostępniać fotografie bezpośrednio z poziomu aparatu. Dzięki temu użytkownicy mogą robić zdjęcia i dzielić się nimi bez względu na to, gdzie akurat przebywają.

 

Klasyka z nowoczesnością – Samsung C3780

Klasyczny design w połączeniu z nowoczesnymi funkcjami, to wyróżniki nowego Samsunga C3780. Telefon jest idealną propozycją dla osób ceniących sobie standardową formę telefonu, a przy tym nie chcących rezygnować ze stałego kontaktu ze znajomymi.

Nowy C3780 dowodzi, że nie tylko smartfon może być uniwersalnym narzędziem komunikacji. Dzięki ekranowi QVGA o przekątnej 2,4 cala, myszy optycznej, dostępowi do poczty w trybie push zgodnemu z ActiveSync oraz komunikatorowi internetowemu Ch@tON, komunikacja z przyjaciółmi będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Mysz optyczna, która jest panelem dotykowym umożliwia bezproblemowe i szybkie poruszanie się po menu telefonu oraz przechodzenie do najważniejszych jego funkcji. Wystarczy jedno przesunięcie palca po panelu, aby przejść do Facebooka, poczty, czy też Ch@tON.

 

 

 

źródło: Samsung Polska

Polska premiera notebooka firmy Samsung z Serii 9

Najnowszy notebook Samsung Serii 9 łączy w sobie wyrafinowany, aerodynamiczny design z wysoką jakością, bezkompromisową wydajnością i szerokim spektrum innowacyjnych funkcji. Laptop o grubości 12,9 mm i wadze zaledwie 1,16 kg jest najcieńszym i najbardziej kompaktowym komputerem przenośnym w ofercie firmy Samsung. Przeznaczony jest dla wymagających użytkowników, poszukujących zarówno zaawansowanych parametrów sprzętowych jak i unikalnego wzornictwa cechującego najbardziej pożądane produkty luksusowe.

Nowa generacja notebooków z Serii 9 w pełni oddaje innowacyjność i zaawansowanie rozwiązań firmy Samsung w segmencie premium komputerów przenośnych. Notebook Serii 9 zawdzięcza swoją nieprzeciętną lekkość i kompaktowe rozmiary podzespołom zaprojektowanym specjalnie dla tej serii i zamontowanym z zegarmistrzowską precyzją w jednolitej obudowie komputera. Dzięki zaawansowanej inżynierii, nowy notebook Serii 9 ma jedną z najbardziej smukłych i kompaktowych konstrukcji w segmencie komputerów przenośnych z ekranem 13" (model 900X3C) i 15" (model 900X4C).

Wyrafinowany i ultra-kompaktowy design
Nowy notebook Serii 9 wyróżnia się stylowym, aerodynamicznym designem, pozbawionym niepotrzebnych ozdobników. Jednolita, wykonana w całości z aluminium obudowa w kolorze Mineral Ash Black została dodatkowo poddana piaskowaniu, aby zapewnić eleganckie, matowe wykończenie, które zapobiega pozostawaniu odcisków palców. Uzyskanie kompaktowej i harmonijnej formy nowej Serii 9, bez uszczerbku dla osiągów i funkcjonalności notebooka, było możliwe dzięki zastosowaniu specjalnie skonstruowanych od podstaw podzespołów, takich jak panel LCD, płyta główna, pamięć, klawiatura, touch pad czy wentylator. Poprzez unikalne rozwiązanie ograniczające rozmiary ramki monitora przy jednoczesnym zwiększeniu jego wymiarów o cal, możliwe stało się zastosowanie dużych ekranów 15-calowych w kompaktowym urządzeniu z segmentu najbardziej cienkich i lekkich notebooków.

Bezkompromisowa wydajność i szybkość
Notebook Samsung Serii 9 gwarantuje znakomite osiągi dzięki zastosowaniu procesorów Intel® CoreTM i5 / i7 trzeciej generacji. Komfort użytkowania wymagających aplikacji zapewnia 4GB pamięci operacyjnej DDR3/1600MHz. Zastosowanie szybkiego dysku SSD (128GB lub 256GB) zapewnia błyskawiczny dostęp do plików, a także większą niezawodność i bezpieczeństwo danych, mniejsze zużycie energii i nagrzewania się oraz cichszą pracę w porównaniu z tradycyjnymi dyskami. Użycie dysku SSD to większy komfort pracy z wieloma aplikacjami jednocześnie oraz oszczędność czasu, dzięki szybkiemu uruchamianiu systemu. Nowy notebook Serii 9 ładuje system w rekordowym czasie 9,8 sekundy a wychodzenie ze stanu wstrzymania zajmuje mu zaledwie 1,4 sekundy.

Obraz czysty jak łza
W komputerach Serii 9 zastosowano matrycą LED w technologii SuperBright Plus, dzięki czemu może on poszczycić się wysoką jakością wyświetlanego obrazu. Głębia 16 milionów kolorów i jasność 400 cd/m2 zapewniają krystalicznie czysty obraz, intensywne barwy i bogactwo wrażeń multimedialnych bez względu na środowisko użytkowania. Dodatkowo szeroki, 160-stopniowy kąt widzenia z każdej pozycji, zapewnia optymalne wrażenia wizualne. Zastosowanie matrycy o rozdzielczości HD+ (1600x900 px) zwiększa wygodę pracy z wieloma oknami i aplikacjami wyświetlanymi jednocześnie na ekranie. Jaśniejszy o 180% ekran SuperBright Plus z powłoką antyrefleksyjną nie męczy wzroku i zapewnia znakomitą wyrazistość wyświetlanego obrazu w każdym otoczeniu.

Niezrównany komfort użytkowania
Notebook Samsung Serii 9 został wyposażony w duży, zaawansowany ClickPad, który oferuje nieporównanie większe możliwości niż tradycyjny touch pad. Szeroki na blisko 10 cm, zaopatrzony w szklaną powłokę ClickPad zapewnia większą kontrolę nad urządzeniem dzięki zastosowaniu czujnika gestów wielodotykowych. Użytkownik może wygodnie sterować komputerem poprzez szeroki zestaw wbudowanych i edytowalnych gestów, takich jak „szczypanie", przesuwanie, przewijanie czy obracanie.

Dzięki aplikacji Samsung Easy Settings dopasowanie notebooka do swoich potrzeb jest banalnie proste. Narzędzie umożliwia szybki wybór opcji dzięki skrótom klawiszowym i pozwala w kilku prostych krokach dopasować najbardziej potrzebne funkcje. Aplikacja integruje się również z oprogramowaniem narzędziowym Samsung, dzięki czemu notebook Serii 9 uruchamia się i pracuje jeszcze szybciej.

Komfort użytkowania notebooka podnosi także zastosowanie czujników mierzących natężenie światła otoczenia, które dostosowują optymalną jasność ekranu i podświetlenia klawiatury do warunków środowiska pracy i potrzeb użytkownika.

Polską premierę notebooka Samsung Serii 9 poprowadził Olivier Janiak, redaktor naczelny magazynu MaleMEN. Konferencję prasową uświetnili swoją obecnością także znani projektanci mody - Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. Specjalnie na tę okazję stworzyli oni limitowaną kolekcję eleganckich etui, a także wybrali ze swojej kolekcji 9 kreacji nawiązujących do 9 cech notebooka, takich jak na przykład: lekkość, smukłość, minimalizm czy elegancja. Kreacje, notebooki i specjalnie zaprojektowane dla nich etui zaprezentowały modelki podczas pokazu, a projektanci opowiedzieli również o swoich wrażeniach dotyczących styku świata mody i technologii.

Nowy notebook Serii 9 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej od 5599 zł (model NP900X3C-A01PL) i od 6999 zł (model NP900X4C-A01PL).

 

# # #

Uwaga: specyfikacje fabryczne. Wzornictwo i kolory mogą ulec zmianie bez powiadomienia i różnić się od pokazanych. Firma nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub pominięte informacje. Dostępność oraz czas reakcji serwisu gwarancyjnego może się różnić w zależności od kraju, a także wymagać zarejestrowania produktu w kraju nabycia.

 

źródło: Samsung Polska

 

Olympus PEN – dobierz mu się do skóry!

Puść wodze fantazji i spraw, by Twój Olympus PEN wyglądał jak nigdy dotąd. Wszystkim, którzy między lipcem a wrześniem 2012 roku kupią aparat PEN, Olympus daje możliwość zaprojektowania własnej, niepowtarzalnej „skórki". To nie tylko wyjątkowy wygląd, ale również ochrona przed zadrapaniami i otarciami. Hello PEN!

Inteligentny, intuicyjny i oszałamiający - teraz również w „skórce" Twojego projektu

Seria Olympus PEN słynie z niepowtarzalnego wyglądu oraz wspaniałych zdjęć jakości lustrzanki. Teraz, dzięki producentowi DesignSkins®, Olympus daje użytkownikom PEN możliwość wyrażenia swojej indywidualności poprzez zaprojektowanie „skórki", która pozwoli na stworzenie aparatu tak wyjątkowego jak oni. Klienci biorący udział w promocji mogą wybrać również jedną ze „skórek" proponowanych przez DesignSkins®. Każda z nich jest łatwa do naklejenia oraz późniejszego usunięcia. Co najważniejsze, na oryginalnej obudowie nie pozostanie żaden ślad.

Promocją objęte są aparaty Olympus PEN E-P3, E-PL3 oraz E-PM1 zakupione i zarejestrowane między lipcem a wrześniem 2012 roku.

Szczegóły promocji:

  1. Między lipcem a wrześniem 2012 roku kup aparat E-P3, E-PL3 lub E-PM1.
  2. Zarejestruj go stronie internetowej https://myolympus.olympus-consumer.com/en-GB/Product/Register/ wpisując hasło DesignSkins w rubryce „voucher code"
  3. W ciągu tygodnia otrzymasz kod, dzięki któremu na stronie http://designskins.com/ zamówisz „skórkę" do aparatu biorącego udział w promocji.
  4. Dostawy zostaną zrealizowane na terenie całej Europy.

 

 

 

źródło: Olympus Polska

Siła pary - Piekarnik parowy Electrolux

Połączenie gorącego powietrza i pary, to jeden z sekretów profesjonalnych szefów kuchni. Nowy piekarnik CombiSteam Deluxe z linii Inspiration ma aż 3 różne programy łączenia pary i gorącego powietrza:

 

  • Program CrispSteam wykorzystuje parę w 25%. Jest szczególnie polecany do pieczenia mięs, w tym drobiu. Gorące powietrze sprawia, że skórka staje się chrupiąca, a para zapewnia miękkość i soczystość mięsa wewnątrz.
  • Program SoftSteam wykorzystuje parę w 50%. Jest odpowiedni do pieczenia ciast i chleba. Nadaje się też znakomicie do podgrzewania jedzenia.
  • W programie PureSteam para jest wykorzystywana w 100%. Para pozwala zachować właściwości odżywcze, witaminy i minerały, jak również naturalny kolor i smak składników. Ten program będzie przydatny do przygotowania warzyw, ryżu czy kaszy.

 

Nowy piekarnik CombiSteam Deluxe wyróżnia też największa na rynku pojemność wnętrza komory (74 l) oraz największe blachy, które można umieścić na 9 poziomach i gotować kilka potraw jednocześnie. Szefowie kuchni chętnie korzystają z termosondy, narzędzia pozwalającego precyzyjnie kontrolować temperaturę wewnątrz potrawy. Termosonda w piekarniku CombiSteam Deluxe ma nowy, bardziej nowoczesny wygląd i znajduje się z przodu urządzenia. Program parowy ma jeszcze jedno zastosowanie - zmiękcza resztki jedzenia ułatwiając czyszczenie piekarnika.

 

 

źródło: Electrolux Polska

BenQ G2750 Ciesz się przestronnym widokiem przy przeglądaniu dokumentów lub oglądaniu najnowszych internetowych show

BenQ zaprasza do spojrzenia na najnowszy monitor Full HD, specjalnie dostosowany do Twojego osobistego stylu życia - prezentujemy pełną gamę monitorów LCD Full HD 16:9. Tak więc, zatrzymaj się w świecie cyfrowej rozrywki Full HD - czy grasz w najnowsze gry wideo, oglądasz swoje ulubione filmy DVD lub dzielisz się z najbliższymi cennymi chwilami jakie wykonałeś swoją kamerą HD! Dzięki monitorowi LCD BenQ G2750 z 16:9 Full HD -wszystko wygląda świetnie!

50000:1 Dynamiczny Współczynnik Kontrastu (DCR) Oferuje Najdrobniejsze Szczegóły
Doświadcz naprawdę żywe obrazy z dynamicznym współczynnikiem kontrastu 50000:1! Ciesz się odkrywaniem wspaniałych szczegółów oraz czystym super wyświetlonym obrazem!

Full HD 1080p 16:9 - Wizulna Perfekcja
Monitor G2750 obsługuje format Full HD - 1080p o proporcjach 16:9 - pozwalając na wyświetlenie najsubtelniejszych szczegółów, tak aby, obraz mógł wyróżniać się w bogatsze, bardziej realistyczne kolory, dzięki czemu oglądanie będzie jeszcze bardziej absorbujące.

Super Wysoki Czas Reakcji
Monitor wyposażony jest w bardzo szybki 5ms czas reakcji, więc wszystko co dostaniesz to płynność obrazów w trakcie wyświetlania filmów przez cały czas projekcji.

Technologia BenQ Senseye® 3 - Human Vision.
Dzięki technologii BenQ SenseyeTM Human Vision, obraz ma bogate kolory, jest czysty i ma głęboką czerń

 

 

źródło: BenQ Polska

 

Rozszerz możliwości smartfonu Samsung GALAXY S III z zestawem nowych akcesoriów

Samsung wprowadza do oferty zestaw dedykowanych akcesoriów do smartfonu GALAXY S III. Pozwalają one m.in. zmienić GALAXY S III w źródło multimedialnej rozrywki oraz znacząco zwiększyć komfort użytkowania smartfonu w domu, w podróży i samochodzie. Stylowe etui zapewnia ochronę urządzenia przed uszkodzeniami, a wygodne ładowanie baterii możliwe jest dzięki biurkowej oraz bezprzewodowej ładowarce.

GALAXY S III to najnowszy i najbardziej zaawansowany smartfon w portfolio firmy Samsung. Wyróżnia go m.in. wyświetlacz o najlepszej jakości na rynku wykonany w technologii HD Super AMOLED o przekątnej 4,8 cala, system operacyjny Android w wersji 4.0 oraz szeroka gama innowacyjnych funkcji ułatwiających interakcję z urządzeniem i wykonywanie codziennych czynności.

Korzystaj ze stacji dokującej bez wyjmowania telefonu z etui

Stacja dokująca do Galaxy S III - Desktop Dock, umożliwia ładowanie telefonu oraz słuchanie muzyki za pomocą zewnętrznego głośnika, bez konieczności wyjmowania telefonu z etui. Dodatkowo dzięki jej poręcznym kształtom, można ją bez problemu używać zarówno w domu jak i w podróży. Rekomendowana cena detaliczna - 139zł.

Chroń swojego smartfona w oryginalnym eleganckim etui lub odpornej nakładce

Samsunga GALAXY S III można chronić przed zabrudzeniami i kurzem przy użyciu kilku dedykowanych akcesoriów. Pierwszym z nich jest eleganckie etui z klapką dostępne w 7 wersjach kolorystycznych (biały, granatowy, jasno zielony, różowy, pomarańczowy, żółty, jasno-niebieski). Etui zostało tak zaprojektowane by umożliwić prowadzenie rozmowy nawet przy zamkniętej klapce. Sugerowana cena detaliczna - 99zł.

Dla osób, które obawiają się zawilgocenia swojego GALAXY S III, Samsung przygotował specjalną gumową obudowę. Obudowa ma jedynie 1,3 mm grubości i zabezpiecza zarówno tył jak i boki urządzenia. Dodatkowe gumowe zabezpieczenia gniazda słuchawkowego i micro-USB ograniczają ryzyko dostania się wilgoci do wnętrza smartphone'u. Obudowa jest dostępna w czterech wersjach kolorystycznych (niebieski, różowy, żółty, pomarańczowy), a można ją kupić już za 29zł.

Ofertę zabezpieczeń GALAXY S III uzupełnia smukłe etui o grubości 0,5 mm, dzięki któremu smartfon zachowuje swój oryginalną, kompaktową formę. Obudowa dostępna jest w dwóch różnych wersjach kolorystycznych i wzorniczych w kolorze białym i niebieskim. Etui jest tak zaprojektowane, aby umożliwić podłączenie słuchawek, ładowarki oraz dostęp do stacji dokującej bez potrzeby zdejmowania go za każdym razem. Sugerowana cena detaliczna wynosi 39zł (2 sztuki w zestawie).

Pisz i rysuj na ekranie dotykowym precyzyjnym rysikiem C Pen

Rysik C Pen został zaprojektowany i zoptymalizowany specjalnie na potrzeby wysokiej klasy ekranu dotykowego GALAXY S III. Jego korpus wykonany jest z aluminium i nawiązujące do designu telefonu. Rysik posiada cienką, 3-milimetrową, gumową końcówkę, która pozwala na precyzyjne pisanie i rysowanie na ekranie smartfonu. Foremne i gładkie wykończenie zapewnia łatwe trzymanie w dłoni i swobodę przenoszenia. Rekomendowana cena detaliczna rysika to 89zł.

Korzystaj wygodnie ze smartfonu w swoim samochodzie

Uniwersalny uchwyt samochodowy posiada solidny mechanizm mocujący, który stabilnie i bezpiecznie utrzymuje telefon na szybie i gwarantuje jego ustawienie w pozycji pionowej lub horyzontalnej. Samochodowy uchwyt jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym na bezpieczne rozmawianie bez użycia rąk lub korzystanie z systemu nawigacji satelitarnej w telefonie. Zestaw jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 109zł.

Użytkownicy preferujący ładowanie telefonu w bardziej tradycyjny sposób, mogą skorzystać z podstawki ładującej. Podczas ładowania dodatkowej baterii, GALAXY S III może być wygodnie umieszczony w podstawce ładującej pod dowolnym kątem. Urządzenie to wykonane jest w eleganckim stylu nawiązującym do metalicznego wykończenia GALAXY S III. Podstawkę można złożyć, co ułatwia jej przenoszenie. Sugerowana cena detaliczna to 139 zł.

 

źródło: Samsung Polska

 

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

2016 (7)

2015 (13)

2014 (53)

2013 (188)

2012 (300)

2011 (351)