Wpisy z miesiąca Wrzesień 2013 - Instrukcja.pl

Wpisy z miesiąca Wrzesień 2013

Laser krzyżowy Bosch Quigo

Planujesz remont mieszkania i chcesz zmienić swoje ściany w prawdziwe dzieła sztuki? Pomoże Ci w tym laser krzyżowy Quigo firmy Bosch, który precyzyjnie wyznacza jednocześnie linię poziomą i pionową. Dzięki temu w prosty sposób nadasz ścianom zupełnie nowego wyrazu, a Twoje wnętrze zyska niepowtarzalny charakter.

 

Quigo to proste w użyciu narzędzie, które pomoże Ci udekorować ściany w niebanalny sposób. W zaledwie kilka sekund po uruchomieniu laser jest gotowy do pracy. Z niezwykłą dokładnością rzuca na ścianę dwie krzyżujące się, prostopadłe linie: pionową i poziomą. Dzięki dodatkowej funkcji nachylenia, za pomocą Quigo możesz wyznaczyć także linie pod dowolnym kątem. Aby używać Quigo, nie potrzebujesz profesjonalnego statywu. Specjalny uchwyt pozwoli na przymocowanie urządzenia choćby na drzwiach szafki, półce lub stopniach drabiny.

 

Nowoczesne ścienne grafiki

Jeśli masz własny pomysł na ścienne grafiki, laser Quigo pomoże Ci go zrealizować. Swoją koncepcję narysuj najpierw na kartce papieru, a następnie przenieś rysunek na ścianę. Z laserem krzyżowym Quigo zrobisz to wyjątkowo precyzyjnie, a całość zajmie dosłownie chwilę. Przyklej taśmę malarską wzdłuż wyznaczonych linii, aby zaznaczyć powierzchnie do zamalowania farbą. Ścienne grafiki idealnie sprawdzą się w salonie, sypialni albo pokoju dziecka. Możesz też udekorować nimi np. drzwi lub meble.

 


Nieszablonowe wzory z płytek

Jeśli marzy Ci się unikalny wzór na ścianie w łazience, stwórz go z różnokolorowych płytek. Zanim rozpoczniesz pracę, narysuj wybrany wzór na kartce w kratkę. W ten sposób łatwo obliczysz, ile sztuk płytek potrzebujesz do wykonania dekoracji. Krzyżujące się prostopadle promienie lasera Quigo precyzyjnie wyznaczą linie, wzdłuż których ułożysz płytki.

 

Idealnie położone tapety

Laser krzyżowy Quigo sprawdzi się także, gdy planujesz położenie tapety. Pozioma linia wyznaczona przez Quigo, idealnie wskaże wysokość górnej krawędzi arkusza. Linia pionowa lasera pomoże Ci natomiast w precyzyjnym przyklejeniu kolejnych pasów tapety. Jeśli chcesz ozdobić tapetę bordiurą, wystarczy lekko podnieść Quigo, aby przesunąć poziomą linię lasera. Wyznaczysz w ten sposób górną krawędź, wzdłuż której przykleisz materiał.

 

Quigo - praktyczne rozwiązania

Laser krzyżowy Bosch Quigo wyglądem przypomina nieduży sześcian i jest niewiele większy od słynnej kostki Rubika. Dzięki tak kompaktowej budowie bez problemu może być przechowywany choćby w szufladzie biurka. Nie musisz się też martwić o to, że przy montażu Quigo pozostawi ślady na Twoich meblach. Uchwyt mocujący laser wyposażony jest w miękkie zaciski chroniące meble przed zarysowaniami. Wszystkich informacji o prawidłowej pracy lasera Quigo dostarczy Ci praktyczna dioda LED: migocząca oznacza, że linie laserowe nie są idealnie wypoziomowane, zaś zapalenie czerwonej diody sygnalizuje zbliżające się rozładowanie baterii.

 

Laser krzyżowy Quigo sprzedawany jest w praktycznej aluminiowej puszce, w zestawie razem z dwiema bateriami alkalicznymi AAA oraz uniwersalnym uchwytem z adapterem szybkomocującym. Sugerowana cena detaliczna zestawu to 290 zł brutto.

Fot: Materiały prasowe

Haier przedstawia Intelius 600 pierwszą pralkę o najwyższej na rynku klasie energetycznej A+++-50%

Z okazji nowej edycji targów IFA, Haier przedstawia nową pralkę łączącą w sobie wydajność oraz innowacyjne funkcje. Intelius 600 to optymalny rezultat prania oraz ochrona środowiska.

Wydajność z myślą o środowisku

Inwestycje w Badania i Rozwój pozwoliły osiągnąć wyjątkową wydajność. Intelius 600 jest pierwszą na rynku pralką, której zużycie energii elektrycznej osiągnęło 98kWh/rok, odpowiednik zużycia trzech żarówek o mocy 12 watt, co oznacza oszczędność energii o 50% w stosunku do najlepszej klasy na rynku. Zużycie wody to zaledwie 5L wody na kilogram prania w cyklu, które zapewnia doskonały rezultat prania!

Inteligentne funkcje dla optymalnego użytkowania

Koniec z marnotrastwem wody, elektryczności, płynu do prania oraz płynu do płukania!

 • Smart Detecting

  Dopasowuje automatycznie do każdego prania ilość wody i proszku do prania według twardości wody, w celu uzyskania idealnego cyklu prania. 
 • Smart Drive motor - SD Motor

  oferuje kompletny cykl cichego prania. Posiada wyjątkową 12-letnią gwarancję. 
 • Smart Dual Spray

  uaktywnia się na końcu cyklu aby usunąć wszelkie pozostałości lub włókna tkanin, które mogą gromadzić się na drzwiczkach lub na uszczelce pralki. 
 • Smart Dosing

  ekskluzywny system automatycznego dozowania płynu do prania i do płukania połączony z systemem automatycznego obliczania twardości wody (Smart Detecting) pozwala dostosować odpowiednie dozowanie według ilości prania w bębnie i rodzaju tkanin. Pojemność 1,3L na płyn do prania oraz 0,5L na płyn do płukania: ta funkcja pozwala na oszczędność do 33 prań na rok w porównaniu do dozowania ręcznego.

 

Unikalny system antybakteryjny: ABT.

Jego wydajnośc udowodniona została podczas testów naukowych, podczas których zostało wyeliminowane 99,8% bakterii (typu gronkowiec złocisty, E.coli i Pałeczka ropy błękitnej).

Ekspertyza w służbie skuteczności

Intelius 600 proponuje 16 specjalnych programów dla uzyskania optymalnych rezultatów. Wszystkie wymagania są spełnione: pranie ręczne, program do pranie wełny z certyfikatem Woolmark, program do prania niemowlęcych ubranek, Express 15', Bielizna, Dżins, Higiena 95°C... a nawet program do czyszczenia bębna, idealny po farbowaniu tkanin. Programy często używane - takie jak bawełna, tkaniny syntetyczne czy mieszane - mogą być spersonalizowane i zapamiętane dzięki funkcji Memo.

Dodatkowo, Haier stworzył specjalną funkcję, aby jeszcze skuteczniej usuwać niektóre plamy, jak na przykład plamy z kawy, trawy, wina, owoców .... 

Dzięki swojemu wyjątkowemu wzornictwu, 8-kilogramowy bęben Wave Drum dba o prane tkaniny we wszystkich etapach cyklu.

źródło: haier/agdrtv24.pl

 

 

Samsung LED Smart TV F9000 - witaj w świecie obrazu Ultra HD

Telewizory Samsung UHD F9000 kuszą stylową obudową zawierającą subtelne, ale przyciągające wzrok szczegóły. Są idealnym uzupełnieniem wystroju każdego wnętrza, zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Pozwalają też cieszyć się zapierającym dech w piersiach obrazem w jakości Ultra HD. Ponadto, spośród niezliczonych ofert programów telewizyjnych, funkcja S Recommendation zaproponuje najchętniej oglądane przez innych widzów programy i filmy. Udoskonalony interfejs użytkownika Smart Hub w połączeniu z możliwością intuicyjnego sterowaniem głosem i gestami, pozwala czerpać jeszcze więcej przyjemności z oglądania telewizji. Natomiast platforma Samsung Smart TV otwiera przed nami bogaty świat aplikacji i dostęp do popularnych portali społecznościowych.

Najwyższa jakość obrazu

Telewizory Samsung UHD F9000 wynoszą rozrywkę na nowy, jeszcze wyższy poziom. Ultrawysoka rozdzielczość UHD (3840 x 2160), znana również pod nazwą 4k, jest czterokrotnie większa od rozdzielczości Full HD. Technologia Micro Dimming Ultimate dzieli ekran na specjalne strefy. Każda z nich niezależnie reguluje i optymalizuje poziom kontrastu, barw i szczegółów. Dzięki temu możliwy jest krystalicznie czysty, realistyczny i wyrazisty obraz charakteryzujący się przede wszystkim znacznie większą dynamiką barw. Ponadto, lokalny proces przyciemniania (Local Dimming/Precision Black) maksymalizuje kontrast pomiędzy obszarami jasnymi i ciemnymi, wyłączając czarne punkty na panelu podświetlającym. W rezultacie otrzymujemy niezwykle realistyczny, kontrastowy obraz z nieomal idealnym odwzorowaniem barw i głęboką czernią.

Telewizory zostały także wyposażone w technologię upscaling, dzięki której można przetworzyć dostępne obecnie treści na rozdzielczość UHD, uzyskując tym samym ostrzejszy obraz. Ponadto Samsung UHD F9000 rozpoznaje rozdzielczość oryginalnej treści i automatycznie dostosowuje do niej rozmiar ekranu. Funkcja Intelligent Viewing automatycznie optymalizuje obraz w oparciu o rodzaj i źródło wyświetlanej zawartości. Technologia Clear Motion Rate (w tym przypadku o wartości 1000 Hz!) potęguje doznania, sprawiając że oglądanie telewizji staje się ucztą dla oczu. Funkcja Wide Colour Enhancer Plus ożywia obraz, a Web Clear View zapewnia jego wysoką jakość podczas strumieniowego przesyłania obrazu.

Elegancja w formie i w funkcjach

Każdy z zaawansowanych ekranów UHD F9000 umieszczono w metalowej obudowie wykonanej z najlepszych materiałów. Srebrzysta rama i podstawa sprawiają, że całość jest doskonałym wzorem współczesnej, minimalistycznej elegancji. Nowe, oryginalne wzornictwo oraz wykonanie sprawiają, że telewizory F9000 są wyjątkowe. Liderami w swojej klasie czyni je oszałamiająca jakość obrazu - również 3D Full HD oraz możliwość konwersji obrazu z formatu 2D do 3D. Innowacyjne funkcje, takie jak sterowanie głosem, gestem czy S Recommendation sprawią natomiast, że użytkownik pokocha swój telewizor nie tylko za atrakcyjny design, ale i funkcjonalność.

Inteligentne i łatwe sterowanie

Dzięki funkcji S Recommendation telewizory UHD F9000 pomagają nam odnaleźć film lub program telewizyjny, który cieszy się największym zainteresowaniem wśród innych widzów. Ułatwia to wybór spośród ogromnej liczby kanałów dostępnych aktualnie w telewizji. Udoskonalony panel użytkownika Smart Hub zapewnia łatwy dostęp do różnorodnych aplikacji, filmów oraz muzyki dzięki interaktywnym panelom wyświetlanym na ekranie. Rewolucyjny system rozpoznawania poleceń głosowych oraz udoskonalona, wbudowana kamera, pozwalają na sterowanie telewizorem za pomocą gestów. Dzięki dostępowi przez platformę Samsung Smart TV do serwisów społecznościowych Facebook czy Twitter, telewizory UHD F9000 pozwalają na bycie w centrum życia towarzyskiego, m.in. dzięki możliwości oglądania plików wideo opublikowanych przez znajomych - dzięki wbudowanemu WiFi jest to szczególnie proste. Samsung Smart Hub zapewnia też dostęp do zdjęć, filmów i klipów zapisanych na kompatybilnych urządzeniach, takich jak notebook, tablet czy aparat fotograficzny.

Liczne funkcje łączności

Telewizory UHD F9000 to także niezliczone funkcje łączności. Użytkownicy znajdą w nich cztery porty HDMI, trzy porty USB, wejście LAN, słuchawkowe, cyfrowe wyjście audio, port mini Jack oraz wbudowane WiFi.

Dostępność i ceny

 • W skład serii UHD F900 wchodzą telewizory z rozmiarami ekranów 55" i 65".

Sugerowane ceny detaliczne:

 • UE55F9000 - 16 999 PLN
 • UE65F9000 - 25 999 PLN

źródło: samsung/agdrtv24.pl

 

Odkurzacz Motion Sync firmy Samsung - pomysłowy sposób na sprzątanie

Firma Samsung na targach IFA pokazała wprowadzany właśnie do sprzedaży w Europie odkurzacz Motion Sync SC20F70.Model ten cechuje nowoczesne wzornictwo i technologia. Jest wyjątkowo zwrotny, przez co sprzątanie za jego pomocą jest łatwe i skuteczne.Użytkownicy z pewnością docenią elegancję i moc niespotykaną dotychczas w domowych urządzeniach czyszczących.

Model SC20F70 korzysta z rewolucyjnego rozwiązania Motion Sync DesignTM, dzięki czemu jest najbardziej stabilnym bezworkowym odkurzaczem na rynku. Natomiast innowacyjna technologia CycloneForce Multi pozwala uzyskać dużą siłę ssącą dla maksymalnie skutecznego odkurzania.

"Naszym priorytetem jest ulepszanie produktów w oparciu o informacje o stylu życia naszych klientów. Dotyczy to również wszystkich urządzeń AGD" - powiedział Boo-Keun Yoon, prezes i dyrektor działu elektroniki użytkowej w Samsung Electronics. - "Ponieważ życie stale się zmienia, staramy się tworzyć urządzenia, które odpowiadają nowym potrzebom. Z dumą stwierdzamy, że w pełni nam się to udało w przypadku odkurzacza Motion Sync, bez trudu dotrzymującego kroku nawet najbardziej zabieganej rodzinie."

Kontrola w rękach użytkownika

Za sprawą systemu Motion Sync Design obudowa odkurzacza obraca się niezależnie od kół, zapewniając płynność i stabilność przy nagłych skrętach. Odkurzacz Samsung Motion Sync skutecznie wykorzystuje swój środek ciężkości dla zwiększenia zwrotności - różnica jest tak zauważalna jak zmiana zwykłego samochodu na model z napędem na cztery koła.

Specjalnie wyprofilowane koła gwarantują równowagę odkurzacza i zapobiegają jego przewróceniu, dzięki czemu użytkownik może skupić się na sprzątaniu. Są one ustawione ukośnie i lekko odchylone od obudowy, duże, lekkie, obracają się łatwo i równomiernie zarówno na powierzchni pokrytej wykładziną jak też na podłodze wykonanej z drewna lub laminatu. Specjalna konstrukcja kół umożliwia płynny ruch po różnych powierzchniach, na przykład dywanie a nawet przy pokonywaniu progów.

Maksymalna siła ssąca na dłużej

Zastosowana w odkurzaczu Samsung Motion Sync innowacyjna technologia CycloneForce Multi wykorzystuje specjalny wewnętrzny pojemnik podzielony na czternaście komór wytwarzających cykloniczny ruch powietrza. Duża siła odśrodkowa powoduje dokładne oddzielenie cząstek kurzu i brudu od powietrza, zapobiegając ich uwolnieniu na zewnątrz urządzenia. To rozwiązanie przeciwdziała zapychaniu filtra i pozwala na dłużej zachować dużą moc ssania.

Większość odkurzaczy bezworkowych wyposażona jest w przeplatany filtr piankowy, natomiast Samsung Motion Sync posiada prosty filtr z pianki przypominającej gąbkę, który wychwytuje więcej kurzu i jest łatwiejszy do umycia i oczyszczenia. Wystarczy opłukać go wodą, aby zapobiec zapchaniu i na dłużej zachować dużą siłę ssania zapewniającą doskonałe rezultaty odkurzania.

Dzięki lepszemu przyleganiu szczotki Extreme Force do podłoża odkurzacz Samsung Motion Sync nie ominie żadnej drobinki kurzu. Szczotka charakteryzuje się równomiernym rozkładem nacisku, dzięki czemu kurz i cząstki brudu usuwane są skuteczniej, zapewniając doskonały efekt końcowy odkurzania.

Wygoda w zasięgu ręki

Odkurzacz Samsung Motion Sync staje się w rękach użytkownika niezwykle pomocnym narzędziem do sprzątania, zwłaszcza że szereg funkcji kontrolnych i akcesoriów zintegrowano z rączką.

Wbudowane bezpośrednio w rączkę specjalne narzędzia umożliwiają szybkie przełączenie odkurzania z rury głównej na szczotkę do kurzu lub ssawkę szczelinową bez konieczności odłączania akcesoriów od urządzenia, dzięki czemu jeszcze łatwiej można odkurzyć nawet trudno dostępne miejsca.

Rączka z wbudowanym zdalnym sterowaniem pozwala łatwo włączyć i wyłączyć odkurzacz, a także ustawić optymalną siłę ssania. Przyciski sterujące są ergonomiczne i łatwo dostępne, przez co użytkownik może szybko zmienić poziom mocy nie przerywając odkurzania.

Czytelny czujnik kurzu sygnalizuje za pomocą czerwonej kontrolki mocno zakurzoną powierzchnię. Po jej całkowitym oczyszczeniu światło zmienia kolor na zielony, a użytkownik może przejść do odkurzania innego miejsca. Dzięki temu oszczędza czas poświęcony na sprzątanie.

Po zakończeniu odkurzania prosty w obsłudze, bezworkowy pojemnik na kurz można z łatwością opróżnić, wysypując jego zawartość do kosza na śmieci, bez ryzyka rozsypania.

 

 źródło: samsung/agdrtv24.pl

 

Canon Legira mini - kieszonkowa kamera z Wi-Fi

Nowa, kieszonkowa kamera Canona nie jest typową kamerą wideo. Skierowano ją głównie do tych... którzy chcą filmować siebie.

Legira mini nagrywa filmy w jakości Full HD. Urządzenie posiada stałoogniskowy obiektyw o szerokich kątach widzenia: 170 stopni w trybie foto oraz 160 stopni w trybie wideo. Nowa kamera Canona została wyposażona w ekran, który można ustawić pod dowolnym kątem. Dzięki temu bez trudu będziemy mogli dostosować pozycję urządzenia. Legira mini posiada również własny, wbudowany statyw, co zwalnia nas z konieczności noszenia własnego.

Przy pomocy 1/2,3-calowej matrycy CMOS oraz procesora obrazu DIGIC DV4 mamy możliwość wykonywania 12-megapikselowych zdjęć. Legira mini została wyposażona w łączność Wi-Fi, dzięki czemu możemy bez trudu wrzucić nasze nagrania oraz zdjęcia na portale społecznościowe. Co więcej, kamera umożliwia streaming obrazu na żywo.

Dla użytkowników systemów iOS oraz Android przygotowany został szereg aplikacji, dzięki którym będziemy mieli możliwość np. zdalnego sterowania kamerą z poziomu smartfona.

Urządzenie ma być dostępne już w tym miesiącu za 270 funtów brytyjskich.

źródło: wp.pl

Nowy Nexus 7 debiutuje na polskim rynku

Od początku września można składać zamówienia na nowy tablet Nexus 7. Urządzenie wyposażono w najlepszy ekran dostępny do tej pory w 7-calowych tabletach, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon, 16 lub 32 GB pamięci oraz opcjonalny model LTE.

Nowy Nexus 7 posiada 7-calowy ekran Full HD (z ponad 2,3 milionami pikseli i 323 ppi). Technologia ASUS TruVivid poprawia wyrazistość i jasność kolorów, a panel IPS zapewnia szerokie kąty widzenia, wynoszące 178 stopni. Odporne na zarysowania szkło Corning i przyjemna w dotyku, dobrze trzymająca się dłoni obudowa zapewniają wysoki komfort korzystania z urządzenia. Tablet ma grubość 8,65 mm i waży zaledwie 290 g.

Tablet wyposażono w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro z 2 GB pamięci RAM, który gwarantuje rewelacyjną wydajność przy jednoczesnym zachowaniu efektywności energetycznej i 10-godzinnego czasu pracy baterii. Zależnie od modelu nowy Nexus 7 posiada 16 lub 32 GB pamięci.

Dzięki wysokiej jakości kamerom umieszczonym z przodu (1,2 Mpix) i z tyłu urządzenia (5,0 Mpix), nowy Nexus 7 doskonale nadaje się do prowadzenia rozmów wideo. Nowy Nexus 7 wyposażony jest także w antenę dual-band Wi-Fi i opcjonalnie w modem LTE 4G, pozwalające na płynny streaming wideo w jakości HD, błyskawiczny czas reakcji podczas przeglądania stron internetowych i szybkie ściąganie danych. Nowy model Nexus 7 to pierwszy dostępny na rynku tablet z systemem Android 4.3, najnowszą wersją najpopularniejszego mobilnego systemu operacyjnego.

Tablet jest już dostępny w przedsprzedaży w cenach 999 zł (wersja z 16 GB i WiFi), 1199 zł (32 GB i WiFi) oraz 1499 zł (32 GB i modem LTE).

 

źródło: wp.pl

 

Androida znajdziesz także w pralce i lodówce

W 2013 roku padło wiele rekordów związanych ze smartfonami i tabletami. Pierwszy raz sprzedano więcej smartfonów niż tradycyjnych telefonów, iOS stracił pozycję lidera wśród systemów mobilnych, akcje Facebooka wreszcie przekroczyły cenę początkową, a sprzedaż tabletów jest 2 razy większa niż laptopów.

Wszystkie te zjawiska mają związek ze wzrostem popularności (i spadkiem cen) urządzeń dających dostęp do sieci zawsze i wszędzie. To z kolei powoduje, ze producenci sięgają po nowe produkty, które mogą zapewnić nam dostęp do Internetu. Na przełomie 2013 i 2014 roku możemy spodziewać się wielu premier w segmencie tzw. wearable electronics, co w uproszczeniu oznacza elektroniczne elementy garderoby.

Łatwo zauważyć, że większość nowych urządzeń "smart" pracuje pod kontrolą systemu Android. Ma na to wpływ kilka czynników - rdzeń Androida to Linux, co powoduje, że pisanie sterowników jest prostsze niż w przypadku innych, bardziej zamkniętych systemów, takich jak iOS czy Windows Phone. Drugą zaletą Androida jest niższa opłata licencyjna niż w przypadku bezpośredniej konkurencji.

W ciągu kilku ostatnich miesięcy mieliśmy okazję poznać wiele urządzeń, innych niż smartfony czy tablety, wyposażonych w system operacyjny Android. Poniżej krótkie zestawienie:

Aparaty fotograficzne
Nowe, cyfrowe aparaty fotograficzne (np. Samsung Galaxy Camera) wykorzystują system Android głównie do połączenia z siecią, aczkolwiek potencjalne zastosowania zależą tylko od wyobraźni użytkownika. Właśnie zrobione zdjęcie można dodać, na przykład, jako załącznik do maila i wysłać bezpośrednio z poziomu aparatu. Automatyczne wysyłanie zdjęć do chmury, portali społecznościowych, czy do urządzeń odtwarzających - to kolejne potencjalne zastosowania.

Lodówki
Zgodnie z ideą Android@Home również typowe urządzenia AGD powinny być "smart". Producenci wymyślają coraz to nowe zastosowania i aplikacje. Lodówka, która dostosowuje stan zapasów do diety użytkownika, automatycznie stworzy listę zakupów oraz powiadamia nas przez telefon komórkowy o niedomkniętych drzwiach, wzbudzi chęć posiadania nie tylko w maniakach technologii.

Pralka

Inteligentną pralkę można zdalnie włączyć, uruchomić na niej zadany program, a także sprawdzić w dowolnym momencie, na jakim etapie jest nasze pranie. A jak się zepsuje, to sama zawiadomi o tym serwis i umówi nam wizytę technika.

Android na ścianie?
Firma Philips zaprezentowała niedawno nowy projektor kieszonkowy PicoPix 3610 (wymiary 10,5×10,5×3,1 cm), który jest pierwszym tego typu urządzeniem, wyposażonym w łączność bezprzewodową WiFi i system Android. PicoPix 3610 jest równocześnie urządzeniem w pełni mobilnym - posiada wbudowaną baterię, pamięć a nawet głośnik. W kieszonkowym projektorze Philips system Android odpowiada za połączenie z siecią (lokalną i Internetem) w celu przeglądania jej zawartości i odtwarzania plików. Kolejną natywną funkcją Androida, która sprawdza się w projektorze kieszonkowym, jest router Wi-Fi W tym trybie urządzenie pełni rolę punktu dostępowego. Po połączeniu z PicoPix można streamować na niego obraz z komputera, smartfona albo innego urządzenia wyposażonego w WiFi. Dzięki bezpośredniemu połączeniu transfer jest niezależny od przepustowości sieci.

Wymienione wyżej przykłady urządzeń pokazują, że producenci starają się, aby Android w otaczających nas urządzeniach nie tylko udowadniał, że można go tam zainstalować, ale również był przydatny.

Oficjalne wydanie internetowe: www.geektoys.pl

 

 

« poprzednia 1 następna »