Wideorejestrator z wbudowanym GPS - Instrukcja.pl

Wideorejestrator z wbudowanym GPS

Prestigio wprowadza do oferty nowy model samochodowej kamery RoadRunner 545GPS. Rejestrator obok swojej tradycyjnej funkcji potrafi także wyznaczyć trasę przejazdu, dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS.

RoadRunner 545GPS nagrywa w rozdzielczości 1920x1080 pikseli, a matryca aparatu ma rozdzielczość 12MPx. Obiektyw zapewnia kąt widzenia 170 stopni, co oznacza, że w polu widzenia kamery jest także obszar poza samą jezdnią, a więc chodniki, ścieżki rowerowe czy bezpośrednie otoczenie przejść dla pieszych. Zapisane nagranie przechowywane jest na karcie microSD o pojemności do 64GB. Co ważne, funkcja nagrywania zatrzymywana jest w momencie kolizji - specjalny czujnik odcina możliwość nadpisania fragmentu, na którym zarejestrowano zdarzenie drogowe mogące posłużyć jako dowód dla policji czy sądu.

Aluminiowy korpus wyposażono w wyświetlacz o przekątnej 2.7 cala, na którym w czasie rzeczywistym kierowca może kontrolować parametry zapisu i ustawienie kamery. Frontowy panel z obiektywem przytwierdzony jest do niego za pomocą czterech śrub. Na bokach obudowy znajdziemy między innymi gniazdo HDMI, służące do podłączenia zewnętrznego monitora w warunkach domowych oraz miniUSB. Producent w zestawie oferuje uchwyt samochodowy do mocowania na szybie pojazdu.

Cena: 400 zł.

 

źródło: wp.pl