Łazienkowy organizer i … wszystko w porządku! - Instrukcja.pl

Łazienkowy organizer i … wszystko w porządku!

Łazienkowy organizer i … wszystko w porządku!

Płyn po goleniu, waciki, pędzle do makijażu, zalotka do rzęs… Nawet w najmniejszej łazience musi się znaleźć miejsce na wiele kosmetyków i przyborów. Zastanawiasz się jak uniknąć bałaganu i ustawiania najpotrzebniejszych rzeczy nawet na rogach wanny? Rozwiązaniem Twoich problemów będzie praktyczny łazienkowy organizer. Dzięki niemu zaoszczędzisz dużo cennej przestrzeni, a wszystkie niezbędne akcesoria będą zawsze pod ręką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do wykonania organizera potrzebujesz:

Fot. Bosch
  • Jednej długiej deski o przykładowych wymiarach 115 cm x 24 cm x 1,5 cm (długość, materiał i kolor deski mogą być dobrane dowolnie)
  • 5 szklanych pojemników do przechowywania 
  • 5 opasek ze stali nierdzewnej (ich rozmiar powinien być dostosowany do szklanych pojemników – sugerujemy od 70 do 90 mm)
  • 5 wkrętów do drewna o średnicy 3,5 mm i długości 12 mm
  • 2 kołków o długości 8 mm i pasujących do nich śrub (dostosowane do rodzaju ściany)
  • Akumulatorowego młotu udarowo-obrotowego Bosch Uneo
  • Wiertła do drewna (1-2 mm)
  • Wiertła do metalu (3mm)
  • Wiertła do kołków (w zależności od ściany)

 

Krok 1

Fot. Bosch

Prace rozpocznij od wyznaczenia na desce miejsc, w których zostaną zamontowane szklane pojemniki. Powinny być one rozmieszczone w równych odległościach. Długość półki i liczbę pojemników możesz dostosować do ilości wolnego miejsca w łazience.

 

Krok 2

Fot. Bosch

Następnie wywierć otwory w zaznaczonych wcześniej miejscach za pomocą cienkiego wiertła do drewna. Do wykonania tego zadania potrzebny Ci będzie akumulatorowy młot udarowo-obrotowy, np. Bosch Uneo. Uwaga: przy tej pracy użyj blokady udaru. 

 

Krok 3

Fot. Bosch

Nawierć metalowe opaski za pomocą cienkiego wiertła do metalu (3mm). Następnie przy użyciu drewnianych wkrętów przymocuj je do półki w zaznaczonych wcześniej miejscach.

 

Krok 4

Fot. Bosch

Na koniec dopasuj szklane pojemniki do metalowych opasek, dokręć zaciski i za pomocą kołków, śrub i akumulatorowego młota udarowo-obrotowego Bosch Uneo przymocuj gotową półkę do ściany w łazience.

 

Twoje kosmetyki i akcesoria zyskały nowy dom, który cieszy oko swoim oryginalnym wyglądem. A Ty możesz się cieszyć ładem i harmonią w łazience. 

Fot. Bosch

 

 

Spodobały Ci się te pomysły? Więcej inspiracji i kreatywnych projektów DIY znajdziesz na www.wkreceniwdom.com.pl oraz na stronie www.bosch-do-it.pl