Jak łatwo i przyjemnie stworzyć materiały do druku?

Czy zdarzyło się Wam kiedyś, że potrzebowaliście przygotować zaproszenia na imprezę urodzinową, którą organizowaliście? Albo otwieraliście firmę i chcieliście zrobić sobie własne ulotki, żeby przyciągnąć pierwszych klientów? A czy chcieliście mieć profesjonalnie wyglądającą grafikę na prowadzonym przez siebie profilu fejsbukowym? Albo czy na potrzeby swojej pracy przydałyby Wam się ładne i schludne wizytówki do rozdawania klientom?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście TAK, to myślę że powinniście zainteresować się pewnym projektem rozwijanym przez naszego partnera - YouCreo. YouCreo to prosta i intuicyjna aplikacja internetowa umożliwiająca własnoręczne zaprojektowanie profesjonalnych materiałów i zlecenie ich druku.

Dzięki YouCreo każdy, bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy może przygotować własny projekt ulotki, wizytówki, plakatu, fotoksiążki, poradnika, książki kucharskiej i wielu, wielu innych.

Aplikacja daje możliwość korzystania z tysięcy gotowych, wysokiej jakości grafik, obrazków i szablonów, oraz legalnego nabycia zdjęć z zasobów zintegrowanych z YouCreo photobanków.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji (znajduje się ona pod tym ADRESEM), a wkrótce ruszymy z cykliczną serią tutoriali, które wprowadzą Was w możliwości aplikacji i pomogą stawiać pierwsze kroki na drodze do samodzielnego tworzenia materiałów do druku.