Wpisy z miesiąca Styczeń 2016 - Instrukcja.pl

Wpisy z miesiąca Styczeń 2016

Nowy projekt twórców Instrukcja.pl - youCreo.com walczy o finał w konkursie THINK BIG

 

 

YouCreo.com to serwis on-line do projektowania efektownych materiałów do druku, który pozwala każdemu na stworzenie profesjonalnych publikacji. Głosowanie odbywa się poprzez aplikację na profilu facebookowym konkursowym Think Big.

 

 

 

Aby przejść do głosowania należy najpierw polubić profil konkursowy, kliknąć w przycisk "Głosuj":

Kliknij w przycisk

 

Po kliknięciu pojawi się lista konkursowych projektów, na której znajduje się również YouCreo, w celu oddania głosu trzeba kliknąć na ikonce dłoni z napisem "Głosuj!":

Kliknij na ikonce z napisem

 

Na koniec istnieje jeszcze możliwość udostępnienia informacji o głosowaniu w konkursie swoim znajomym, do czego Was serdecznie zachęcamy - dajcie im znać, aby również oni mogli wspomóc nas w głosowaniu! Dziękujemy!

Łazienkowy organizer i … wszystko w porządku!

Łazienkowy organizer i … wszystko w porządku!

Płyn po goleniu, waciki, pędzle do makijażu, zalotka do rzęs… Nawet w najmniejszej łazience musi się znaleźć miejsce na wiele kosmetyków i przyborów. Zastanawiasz się jak uniknąć bałaganu i ustawiania najpotrzebniejszych rzeczy nawet na rogach wanny? Rozwiązaniem Twoich problemów będzie praktyczny łazienkowy organizer. Dzięki niemu zaoszczędzisz dużo cennej przestrzeni, a wszystkie niezbędne akcesoria będą zawsze pod ręką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do wykonania organizera potrzebujesz:

Fot. Bosch
  • Jednej długiej deski o przykładowych wymiarach 115 cm x 24 cm x 1,5 cm (długość, materiał i kolor deski mogą być dobrane dowolnie)
  • 5 szklanych pojemników do przechowywania 
  • 5 opasek ze stali nierdzewnej (ich rozmiar powinien być dostosowany do szklanych pojemników – sugerujemy od 70 do 90 mm)
  • 5 wkrętów do drewna o średnicy 3,5 mm i długości 12 mm
  • 2 kołków o długości 8 mm i pasujących do nich śrub (dostosowane do rodzaju ściany)
  • Akumulatorowego młotu udarowo-obrotowego Bosch Uneo
  • Wiertła do drewna (1-2 mm)
  • Wiertła do metalu (3mm)
  • Wiertła do kołków (w zależności od ściany)

 

Krok 1

Fot. Bosch

Prace rozpocznij od wyznaczenia na desce miejsc, w których zostaną zamontowane szklane pojemniki. Powinny być one rozmieszczone w równych odległościach. Długość półki i liczbę pojemników możesz dostosować do ilości wolnego miejsca w łazience.

 

Krok 2

Fot. Bosch

Następnie wywierć otwory w zaznaczonych wcześniej miejscach za pomocą cienkiego wiertła do drewna. Do wykonania tego zadania potrzebny Ci będzie akumulatorowy młot udarowo-obrotowy, np. Bosch Uneo. Uwaga: przy tej pracy użyj blokady udaru. 

 

Krok 3

Fot. Bosch

Nawierć metalowe opaski za pomocą cienkiego wiertła do metalu (3mm). Następnie przy użyciu drewnianych wkrętów przymocuj je do półki w zaznaczonych wcześniej miejscach.

 

Krok 4

Fot. Bosch

Na koniec dopasuj szklane pojemniki do metalowych opasek, dokręć zaciski i za pomocą kołków, śrub i akumulatorowego młota udarowo-obrotowego Bosch Uneo przymocuj gotową półkę do ściany w łazience.

 

Twoje kosmetyki i akcesoria zyskały nowy dom, który cieszy oko swoim oryginalnym wyglądem. A Ty możesz się cieszyć ładem i harmonią w łazience. 

Fot. Bosch

 

 

Spodobały Ci się te pomysły? Więcej inspiracji i kreatywnych projektów DIY znajdziesz na www.wkreceniwdom.com.pl oraz na stronie www.bosch-do-it.pl

« poprzednia 1 następna »