Astma u dziecka


Abudor
2018-09-13 11:52:02
Cześć,Czy któreś z was ma dziecko cierpiące na astmę? Pytam, bo w ostatnim czasie zauważyłem u mojego syna dość intensywny kaszel, który jak się później okazało jest objawem astmy alergicznej. Mam trochę obaw, gdyż niebawem idzie do szkoły i nie chcę, aby ta dolegliwość utrudniała mu codzienną zabawę i naukę. Znalazłem bardzo ciekawy artykuł  http://www.totylkoastma.pl/artykuly-ekspertow/dziecko-z-astma-w-szkole,7.html który bardzo rzeczowo opisuje jak przygotować dziecko do szkoły, jednak chciałbym poznać również wasze opinie czy doświadczenia. Być może któreś z nich przyda mi się, aby moje dziecko miało spokojną naukę w szkole. 
deszczowiec
2018-09-21 12:41:55
Astma to nic fajnego, ale coraz więcej ludzi to dotyka.
Kontysta
2018-11-09 21:46:25
Córa ma astmę dlatego postanowiliśmy zakupić jakiś oczyszczacz powietrza do mieszkania żeby przynajmniej we własnym pokoju mogła swobodnie oddychać bez obaw o napady duszności. Na chwilę obecną posiadamy oczyszczacz Sharp KC-A50-EU-W - https://ranking-oczyszczaczy.pl/recenzje/sharp-kc-a50euw/ , który zapewnia nam wszystko to czego potrzebowaliśmy - jonizuje powietrze, oczyszcza i nawilża. Młoda może swobodnie funkcjonować nie męcząc się z objawami astmy.
Moninka
2019-03-17 15:38:26
Astma to niewątpliwie bardzo kłopotliwa choroba. Bardzo dobrze, że są portale jak ten który podałeś, gdzie można dowiedzieć się wszystkiego na ten temat. Warto także wiedzieć, co robić w przypadku biegunki lub terapii antybiotykowej u dzieci. W takim przypadku i ja mam dla ciebie świetny portal - https://www.acidolac.pl/ na którym oprócz wielu ciekawych artykułów, znajdziesz także ofertę na suplementy diety Acidolac. Myślę, że warto odwiedzić ich stronę, aby mieć pewność, że dbamy o swoje dzieci w najlepszy możliwy sposób. 

Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.