Forum - Czy to już depresja? - Instrukcja.pl

Czy to już depresja?


agamk
2019-06-05 15:42:47
Nie wiem, co myśleć: ciężko mi przychodzą spotkania z ludźmi, codziennie czuję się śpiąca w ciągu dnia i mam problemy z koncentracją. Nie wiem czy udać się do specjalisty, czy próbować samej to pokonać...Moja koleżanka chodzi do www.cmp.krakow.pl/prywatna/uslugi/zdrowie-psychiczne/psychiatra/. Ja jednak wciąż się waham - chyba głównie dlatego, że ciężko mi się przyznać, że sama sobie nie radzę...
kinia44
2019-07-23 10:24:08
Jak długo trwa Twój stan, byłaś u lekarza w tej sprawie? Może raczej powinnaś się wybrać do ginekologa? Objawy ciąży są bardzo różne. Zerknij sobie na artykuł o testach ciążowych https://hotmoney.pl/ile-kosztuje-test-ciazowy-rodzaje-testow-ciazowych-a-wiarygodnosc/ Mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Przynajmniej tego Ci życzę!
Krzysztofk40
2019-09-25 10:44:09
Jako pacjent psychiatryczny powiem, że warto udać się już z pierwszymi objawami do poradni zdrowia psychicznego. Nie ma co bagatelizować niepokojących objawów. Przy okazji można skorzystać z porad psychologicznych z którym  jestem zadowolony. Psychologiem do którego uczęszczam jest P. M. Molęda . Chwalę i zachwalam oraz polecam jako specjalistę do zadań specjalnych oczywiście psychologicznych. Duże doświadczenie i indywidualne podejście do pacjenta - to się chwali.

Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.