Firma sprzątająca w Lublinie?


sarino
2018-06-12 10:47:55
Witam wszystkich. Potrzebuję wybrać odpowiednią firmę spośród firm sprzątających, które zajmują się sprzątaniem biur. Jednak zależy mi na jakości. Czy firma Stanbest: https://stanbest.pl/punkty/lublin/ to byłby dobry wybór?
Abudor
2018-07-04 15:48:22

Decydując się na zatrudnienie zewnętrznej firmy sprzątającej, tak naprawdę narażasz się na niebezpieczeństwo w postaci kradzieży. Nie jesteś w stanie zweryfikować, a tym bardziej upilnować każdego z ich pracowników. Warto w takim wypadku znaleźć bezpieczne miejsce, w którym będziesz mógł przechowywać wszelkie najważniejsze dokumenty czy rzeczy w firmie. Według mnie warto zainwestować w sejf np. https://www.saffort.pl/sejfy-na-klucze ukryty za obrazem lub w szafie, może dać ci poczucie bezpieczeństwa i spokój nawet podczas prac porządkowych pracowników firmy sprzątającej.

Oczywiście wybór należy do ciebie, jednak lepiej aby niektóre wrażliwe dokumenty, nie ujrzały światła dziennego.

tomison
2018-07-20 20:50:21
A nie lepiej byłoby zatrudnić na przykład panią z Ukrainy? Wynajęcie takiej firmy sprzątającej wiąze się z dość wysokimi kosztami. Poczytaj sobie na http://www.pracowici.pl/rekrutacja-pracownikow/ w jaki sposób przebiega rekrutacja pracowników z Ukrainy i jak agencje i weryfikują potencjalnych pracowników i po prostu zgłoś się do jednej z nich z prośbą o pomoc.
deszczowiec
2018-07-27 13:44:15
Chyba teraz jest sporo takich firm.

Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.