Gotowe domy - o co chodzi?


ararat123
2018-06-10 12:43:06
Mieliście już styczność z czymś takim? Chodzi mi o gotowe domy energooszczędne. Podobno są coraz popularniejsze i w dużej mierze powstają w fabrykach. Tutaj trafiłam na stronkę, gdzie sporo jest napisane na ich temat https://www.hogerdom.pl/ Chciałabym jednak dowiedzieć się czegoś więcej. Zależy i na radach i opiniach osób, które miały już coś do czynienia z takimi domami.
Instruktywna
2018-06-20 17:36:13
Szczerze powiem że pierwszy raz słyszę o czymś takim. Ja posiadam dom jednorodzinny ale był budowany przez firmę budowlaną a nie w fabryce. Teraz jeszcze mąż chce wstawić do ogrodu lampę oświetlenia ulicznego https://www.art-metal.pl/ z tej firmy, orientuje się ktoś czy wogule mozemy coś takiego postawić w ogrodzie?
Abudor
2018-08-30 14:23:38

Według mnie to rozwiązanie wydaje się całkiem sensowne. Ja jednak zanim podpisałabym umowę kupna takiego mieszkania, dokładnie rozeznałabym się we wszelkich kwestiach, jak np. dostawca gazu, czy prądu. Mało kto z nas zastanawiał się kiedyś nad tym tematem, jednak wybierając najlepszą ofertę, możemy zaoszczędzić w skali roku naprawdę sporą sumę pieniędzy. Ja dla przykładu zmieniłam operatora na firmę - https://www.cryogas.pl/lng i muszę przyznać, że od tamtego czasu, moje rachunki za gaz bardzo się obniżyły.

Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.