Forum - Hurtownia opon - Instrukcja.pl

Hurtownia opon


yoro
2019-10-31 10:42:34
Witajcie, prowadzę swój biznes związany z motoryzacją, szukam opon do samochodów ciężarowych, najlepiej jakaś hurtownia internetowa. Znacie coś w tym temacie?
darekowski
2019-10-31 10:51:33
Masz kilka opcji do wyboru: IC, Handlopex, jmk, platformaopon. Z IC nie korzystałem, bo nie mam tam żadnych zniżek. Chwilowo zamawiałem z Handlopexa, ale tu często jest problem z dostawami. Wtedy ja mam problem z klientami, więc ostatecznie przeszedłem na platformę opon https://platformaopon.pl/ Ceny oczywiście masz hurtowe. Wielu dostawców wystawia tam opony na sprzedaż, więc ceny możesz sobie porównać. Dostawa kurierem darmowa jak kupisz cztery opony i więcej.
Kimberly
2019-11-19 09:43:45
A co z wymianą opon? Z jednej strony słyszy się, że jest obowiązkowe, a z drugiej, że nie ma takiego obowiązku. Jak to w końcu jest. Ten temat poruszono w tym artykule, http://motostyle.pl/wymiana-opon-kiedy-jest-konieczna-ile-kosztuje-wymiana-opon/ więc jeśli ktoś ma z tego powodu jeszcze jakieś wątpliwości, to tutaj znajdzie odpowiedzi na swoje pytania.
violaaa
2019-11-25 15:43:38
Zakup opon to jedno, jednak czasem przydać się może namiar na mobilną wulkanizację. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie, które posłuży każdemu kierowcy  potrzebie. Ja korzystałam z pomocy  https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-tarnowskie-gory-24-h/ . Zapisałam sobie ich numer. Mam nadzieję, że już żadnej awarii opony mieć nie będę, ale wiadomo, że różnie bywa.

Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.