Jakie alternatywy dla firanek?


bebudowniczy
2018-05-14 22:01:03
Jakie inne opcje niż firanki mogą się dobrze sprawdzić na oknach?Zależy mi na czymś takim, co nie będzie wyglądało babcinie.
alebaba
2018-05-15 17:07:24
Może jakieś fajne zasłony?Albo rolety rzymskie też fajnie się sprawdzają. Tutaj https://hintigo.pl/artykul/dekoracje-okien-czym-zastapic-firanki/  czytałam co nieco o takich różnych rozwiązaniach. Myślę, że nie zaszkodzi tam zajrzeć. Może trafisz tam na jakieś pomysły dla siebie. Tego jest na rynku tak dużo, że łatwo trafić na coś interesującego. I wcale nie jest powiedziane, że trzeba się ograniczać wyłącznie do firanek. Ja sama w każdym razie nie mam w domu ani jednej i jest ok :)

bezniku
2018-06-20 10:02:31
Moim zdaniem zamiast firanek czy zasłon można powiesić rolety typu dzien-noc. Widziałeś takie rolety? Teraz tego typu osłony na okna sa bardzo modne bo nie tylko chronią przed słońcem ale też pełnią funkcję dekoracyjną. Takie rolety oferuje firma DecoDesign https://decodesign.com.pl/rolety-okienne-15 . U nich możesz zamówić rolety na wymiar. Na stronie znajduje się katalog z tkaninami oraz instrukcja jak zmierzyć okno .  

Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.