Kredyt na dom - Wasze doświadczenia


dominiczek31
2019-04-25 13:19:33
Nie wiem jak WY, ale Ja miałem problem z pójściem na tzn. słowe. Brakowało mnie pieniędzy na dom dla czwórki osób. Udałem się do doradców z Luxury Finance (więcej dla ciekawych) którzy pomogli mi dostać kredyt na wymarzony domek jednorodzinny. Okazali się bardzo pomocni. Teraz zdrowi i szczęśliwi żyjemy razem do nadal. To moja historia z pójściem na swoje.Wy też braliście kredyty jak szliście na swoje? Podzielcie sie prosze swoja historią. Prawda, że nie tak łatwo jest dostac korzystna ofertę banku?
zzsot2zz
2019-05-30 15:09:38
Owszem, nie jest łatwo dostać korzystną ofertę... tym bardziej jak jest się młodą osobą ze słabą zdolnością kredytową... Dlatego wiele banków wydłuża okres kredytowania, żeby np. rodzice, którzy wspierają kredytowanie swoich dzieci, mogli wziąć kredyt na kilkadziesiąt lat. Piszą o tym na http://www.business-media.pl/kredyt-hipoteczny-a-wiek-kredytobiorcy-w-jakim-wieku-masz-najwieksze-szanse-na-kredyt/ Ja na szczęście też mogłam liczyć na pomoc rodziców.
jjusti18
2019-06-08 14:48:35
Ja jeszcze nie zastanawiałam się szczerze pisząc nad kredytem. Chociaż czasami lepiej skorzystać z takiego wsparcia finansowego i kupić coś naprawdę fajnego dla siebie. Ja tam postanowiłam, że kupię działkę https://www.kaliszak.pl/nieruchomosci-kalisz-dzialki-i-grunty-sprzedam  i się wybuduję. Tak szukam cały czas idealnego miejsca dla siebie.
szeherezada
2019-06-10 13:43:43
Gdy chce się wziąć kredyt na dom, często najważniejszym okazuje się to, na jaką kwotę kredytu można liczyć maksymalnie. A to już zależy od tego, jaką ma się maksymalną zdolność kredytową. O tym przeczytać możecie tutaj: https://direct.money.pl/artykuly/porady/maksymalna-zdolnosc-kredytowa-czyli-na-jak,212,0,2415060.html . Sprawdźcie, na jakie pieniądze możecie liczyć, chcąc zdobyć finansowanie z banku na budowę domu.
lead
2019-07-15 11:51:58
Chcąc wziąć kredyt warto sprawdzić, czy nie widnieje się z bazach BIK i KRD. Jak to zrobić zostało napisane na http://uwagafinanse.pl/bik-i-krd-jak-sprawdzic-siebie-w-bazach/ . Z negatywną historią kredytową trudno o kredyt w banku.

Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.