Forum - Mam uszkodzony monitor LCD HP w2007v - brak obrazu świeci na biało i nie mogę zdemontować tylnej obudowy aby zdiagnozować usterkę w elektronice. Proszę o podpowiedź jak zdemontować w tym monitorze tylną obudowę. - Instrukcja.pl

Mam uszkodzony monitor LCD HP w2007v - brak obrazu świeci na biało i nie mogę zdemontować tylnej obudowy aby zdiagnozować usterkę w elektronice. Proszę o podpowiedź jak zdemontować w tym monitorze tylną obudowę.


wojtek8
2009-06-07 16:58:02
Mam uszkodzony monitor LCD HP w2007v - brak obrazu świeci na biało i nie mogę zdemontować tylnej obudowy aby zdiagnozować usterkę w elektronice. Proszę o podpowiedź jak zdemontować w tym monitorze tylną obudowę.
tommy
2009-07-19 22:59:27
Mam a raczej miałem taki sam monitor, niestety u mnie od uszkodzenia poleciał sam panel. Obudowę po rozkręceniu śrub trzeba rozerwać, zatrzaski są co kawałek pod czarna osłoną.

ps.
Po rozkręceniu nie będzie nic widać, ale jeżeli podświetlenie tak jak mówisz działa to szukaj na allegro całego z defektem panelu, elektronika jest w środku praktycznie na jednej płytce. Wystarczy zamienić.

Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.