Forum - obwisły brzuch -co począć - Instrukcja.pl

obwisły brzuch -co począć


kirwa
2019-08-13 09:43:37
Na pewno dziecko... ale kiedyś wyglądałem tak, jakbym był w końcowych miesiącach ciąży. Żaden wielki powód do chwały, ale w końcu udało mi się wrócić do normalniejszej, zdecydowanie bardziej zdrowej wagi. I byłoby świetnie, gdyby nie ten obwisły, sflaczały brzuch - wygląda chyba jeszcze gorzej, jak jakiś pomiętolony worek. Co można z tym zrobić?? Na pewno medycyna estetyczna ma na to swoje metody, ale w tym momencie mnie bardziej interesują domowe sposoby - jakieś specjalne ćwiczenia, program treningowy, dieta???
aladynka
2019-08-15 12:24:26
Trening na pewno pomoże jednak polecam nie trenować samodzielnie ale założyć sobie na początku konto na jednym z forów sportowych jak kfd czy sfd, powinni Ci tam opracować plan treningowy Dzięki temu trening będzie skuteczniejszy i osiągniesz lepsze rezultaty w szybszym czasie. Jeśli nie masz mozlwości zapisania się na siłównie, polecam zastanowić sie nad zorganizowaniem sobie domowej siłowni, co nie jest wbrew pozorom takie drogie bo czysta podstawa jak mata oraz hantle są do kupienia w sklepach sportowych za grosze. Zerknij sobie do sklepu Training show room https://trainingshowroom.com , pracują w nim osoby związane z kulturystyką. W sklepie powinni Ci doradzić co będzie dla Ciebie najlepsze.  
szeherezada
2019-08-20 12:55:41
Moim zdaniem tu może być konieczny jakiś zabieg medycyny estetycznej.
Aligru
2019-10-20 21:04:30
Dieta i trening. Poczytaj sobie https://www.menshealth.pl/, zatrudnij trenera, zacznij ćwiczyć. Jak nie będzie poprawy, wtedy faktycznie może trzeba będzie udać się do lekarza na jakieś bardziej skomplikowane konsultacje.

Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.