Forum - Wyposażenie do magazynu - Instrukcja.pl

Wyposażenie do magazynu


zamerka
2019-11-20 14:53:08
Jestem właśnie na etapie wyposażania magazynu. Obecnie szukam palet do przechowywania, magazynowania i transportowania warzyw - coś dla branży spożywczej. Możecie polecić mi sprawdzone przez siebie oferty? Sama zastanawiam się nad https://www.schoellerallibert.com/pl/news/products/skrzynki-na-warzywa-krlestwo-za-wieo/ ponieważ ta oferta jako jedyna wpadla mi w oko. A wy, co sądzicie na ten temat?
Kimberly
2019-12-06 13:55:46
Wybór przestrzeni magazynowej, która będzie jak najbardziej dostosowana do potrzeb prowadzonej działalności gospodarczej, jest kluczowa. Aby dowiedzieć się, jak zarządzać taką powierzchnią, zajrzyj do tego artykułu http://topmagazyny.pl/magazyn-dla-malych-i-srednich-firm-jak-wybrac/. Dowiesz się z niego, jak wybrać magazyn dla małych i średnich firm oraz, o czym musisz pamiętać, wybierając daną powierzchnię. 
deron
2019-12-10 00:44:41
Dokładnie, najważniejsze to na jakie potrzeby będzie taki magazyn się nadawał. My ze wspólnikiem jesteśmy na etapie wyposażania swojego i teraz na przykład wag szukamy. Doszedłem do wniosku, że lepiej będzie najpierw na https://www.ceneo.pl/Wagi_sklepowe_i_magazynowe sprawdzić. Przynajmniej ma się porównanie.

Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.