AMICA seria EB2 piekarnik - Instrukcja.pl

AMICA seria EB2 piekarnik

Instrukcja obsługi

1,42 MB
Liczba pobrań: 313
Otwórz plik
Pobierz plik

Podobne instrukcje


Odsłon:  24484  Data dodania:  2009-02-24 13:49:16 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?
Tagi:amica, seria, EB2, PIEKARNIK

Opis:

Piekarnik Amica – do czego służy?

Marka Amica to uznany na polskim i europejskim rynku producent domowego sprzętu AGD. W jego ofercie znajdziemy również piekarniki. To estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie do domowej kuchni, w której na co dzień przygotujemy posiłki. Piekarnik doskonale sprawdza się podczas pieczenia ciast, pieczenia mięs lub innych potraw. Funkcjonalny i prosty w obsłudze piekarnik marki Amica przyda się w każdym domu, jednak zanim z niego skorzystamy, warto zapoznać się z instrukcją obsługi.

Piekarnik Amica – instrukcja obsługi

Przed pierwszym użyciem piekarnika Amica warto zapoznać się z instrukcją jego obsługi. Niewykluczone, że z czasem również będziemy musieli do niej wracać, by odświeżyć sobie funkcje rzadko wykorzystywanych opcji piekarnika. Jak wygląda skrócona instrukcja obsługi piekarnika Amica?
 1. Piekarnik Amica należy wyjąć z opakowania oraz usunąć z niego dodatkowe zabezpieczenia, które wkładane są do piekarnika na czas jego transportu.
 2. Przed instalacją i montażem zapoznaj się ze szczegółowa instrukcją obsługi piekarnika oraz sprawdź, czy posiada on wszystkie elementy.
 3. Przygotuj kuchnię do instalacji piekarnika. Wnętrze to powinno być posprzątane, suche oraz przewiewne. Bardzo ważna w tym wypadku jest również sprawnie działająca wentylacja.
 4. Wybierz miejsce, w którym zamontujesz piekarnik. Pamiętaj, że kuchnia powinna pozostać przestronna, a do panelu sterowania piekarnikiem musi być swobodny dostęp.
 5. W przypadku piekarnika do zabudowy, przygotuj wcześniej otwór w meblu oraz dostęp do instalacji elektrycznej.
 6. Po ustawieniu piekarnika zapoznaj się z informacjami, jakiego napięcia elektrycznego potrzebuje. Następnie podłącz piekarnik do instalacji.
 7. Przed pierwszym użyciem piekarnika jeszcze raz upewnij się, że wszystkie zbędne przedmioty zostały z niego wyjęte i piekarnik jest wyczyszczony.
 8. Poszczególne elementy wyposażenia wcześniej dokładnie umyj z pomocą preparatów oraz gorącej wody.
 9. Otwórz okno lub włącz wentylację.
 10. Wygrzej piekarnik przez 30 minut w temperaturze około 250 stopni Celsjusza, następnie ponownie go umyj.
 11. Po takiej instalacji możesz korzystać z piekarnika. Przed jego użyciem zwróć jeszcze uwagę na sposób sterowania nim za pomocą dedykowanego panelu.

Wykorzystywanie piekarnika na co dzień

Piekarnik doskonale nadaje się w kuchni do codziennego gotowania. Z jego funkcjonalności powinny być zadowolone nawet najbardziej wymagające osoby, a przed pierwszym użyciem lub w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze warto zapoznać się z instrukcją obsługi.
Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (0)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


Brak komentarzy

Instrukcje od jarecki1565