Bezpieczne przedszkole, bezpieczne dziecko - Instrukcja.pl

Bezpieczne przedszkole, bezpieczne dziecko

Zostawiając dziecko w przedszkolu wierzymy, że jest ono bezpieczne. Tymczasem zabezpieczenia placówek tego typu często okazują się niewystarczające.

Odsłon:  5207  Data dodania:  2010-03-08 16:10:33 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?

Opis:

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, firma AutoID Polska S.A. poleca stosowanie zabezpieczeń biometrycznych.

Wykorzystując terminal VIRDI AC-6000, każdemu dziecku można przypisać kilka osób, które mają prawo je odbierać. Osoby te dzięki technice biometrycznej będą w sposób jednoznaczny i pewny zidentyfikowane, co wykluczy niebezpieczeństwo, że osoba obca, legitymująca się skradzionym dowodem tożsamości lub kartą dostępu, będzie miała możliwość kontaktu z naszym dzieckiem.

Do bazy danych terminala VIRDI, oprócz wzorca biometrycznego,  można wprowadzić zdjęcie opiekuna dziecka, wszystkie jego dane, a nawet zdefiniować kiedy ma prawo odbierać dziecko.  Przez przyłożenie palca do czytnika biometrycznego, u osoby czuwającej nad bezpieczeństwem dzieci, pojawia się aktualne zdjęcie osoby, która chce odebrać dziecko oraz to, które jest w bazie, razem ze  wszystkimi danymi osób uprawnionych do kontaktu z dzieckiem. Jeżeli dane biometryczne nie będą się zgadzały, osoba nie zostanie wpuszczona.

Zastosowanie w placówkach dydaktycznych kontroli dostępu opartej o czytnik linii papilarnych -   terminal biometryczny VIRDI AC-6000, pozwala na  zachowanie 100 procentowego bezpieczeństwa.

Dodatkowo, zastosowanie cyfrowego rejestratora obrazu Zetro współpracującego z  4 , 8 lub 16 kamerami wzmacnia ochronę budynku i terenu wokół placówki.

Monitory Zetro z wbudowanym rejestratorem wideo zaprojektowane zostały z myślą o łatwej instalacji i prostej obsłudze. Połączenie wysokowydajnego rejestratora wideo i monitora LCD to idealny zestaw do obserwacji, przeznaczony do samodzielnej instalacji. Pozwala monitorować zarówno teren wokół placówki, jak i środek budynku, niezależnie od pory dnia. Funkcja rejestracji  pozwala gromadzić zapis ewentualnych zdarzeń.

Więcej na www.virdi.pl

 

 

Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (0)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


Brak komentarzy