Blancco zwycięzcą testu Storagefocus i najlepszym oprogramowaniem do trwałego usuwania danych! - Instrukcja.pl

Blancco zwycięzcą testu Storagefocus i najlepszym oprogramowaniem do trwałego usuwania danych!

Certyfikowane oprogramowanie do trwałego usuwania danych Blancco zajęło pierwsze miejsce w teście portalu Storagefocus.
Next

Podobne instrukcje


Odsłon:  2645  Data dodania:  2010-02-02 12:55:43 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?

Opis:

Badanie przeprowadzono na dziesięciu aplikacjach przeznaczonych do bezpowrotnego kasowania danych z dysków twardych - Blancco okazało się najlepsze wśród tego typu oprogramowań, dostępnych na polskim rynku.   Najwyżej oceniona została profesjonalna możliwość zastosowania oprogramowania oraz duża liczba wyboru algorytmu nadpisywania danych. Aplikacja Blancco udostępnia aż osiemnaście metod nadpisywania sektorów dysku w jednym narzędziu uruchamianym z płyty.

Wysoko oceniono również możliwość zbudowania kompletnego środowiska kasowania danych, w którym główną rolę odgrywa centralny serwer. Blancco udostępnia darmową usługę Blanccoservice.com odpowiedzialną za raportowanie oraz generowanie statystyk, a w przypadku instalacji lokalnych dostępna jest konsola serwera Blancco Management Console. Ponadto program otrzymał wysokie noty za funkcjonalność podstawową i szybkość kasowania danych. Blancco PC Edition pracuje, omijając system operacyjny komputera, w którym jest przeprowadzane kasowanie danych.

Na wysoki wynik końcowy wpłynęło także przyjazne środowisko działania oraz łatwość obsługi aplikacji. Graficzny interfejs Blancco jest czytelny, intuicyjny i umożliwia pracę w kilku językach. Oprogramowanie tworzy raporty zgodne ze światowymi wymogami.

Wysoki poziom oprogramowania firmy Blancco potwierdzają certyfikaty: NATO, ABW, TÜV-Süd, DCSSI , AIVD CESG,  RITEA.

Oprogramowanie Blancco przeznaczone jest zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak również dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz globalnych korporacji.

Generalnym dystrybutorem oprogramowania Blancco w Polsce jest AutoID Polska S.A.

Dostępne wersje oprogramowania:Blancco PC Edition – do niszczenia danych z komputerów osobistych i przenośnychBlancco Flash Media Edition – do niszczenia danych z napędów flashBlancco Server Edition - do niszczenia danych na serwerzeBlancco SPARC Edition - do niszczenia danych na nośnikach masowychBlancco File Shredder - do trwałego usuwanie danych i plikówBlancco Management Console - do tworzenia raportów i audytówBlancco Asset Manager - do zarządzania sprzętowymi i programowymi zasobami informatycznymi

Więcej informacji na www.blancco.com.pl

Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (0)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


Brak komentarzy