Co zrobić ze starymi meblami? - Instrukcja.pl

Co zrobić ze starymi meblami?

Ty ich nie potrzebujesz a inni?
Odsłon:  11184  Data dodania:  2008-12-09 00:47:30 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?
Tagi:

Opis:

Kupiłeś nowe meble i nie wiesz co zrobić ze starymi? Używane meble jest dosyć ciężko sprzedać, zatem większość osób decyduje się na oddanie ich za darmo. Gdzie można je oddać, aby jak najszybciej zrobić miejsce dla nowych, wymarzonych mebli? Oddam meble za darmo…
rok 1

Serwisy internetowe

Istnieje kilka serwisów bardziej i mniej wyspecjalizowanych w tym zakresie. Ilość osób wystawiających meble za darmo jest dużo mniejsza, niż poszukujących, zatem w prosty i szybki sposób możemy oddać nasze używane meble w inne ręce.

Niektóre z serwisów to:

* www.cpb.waw.pl - Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR - Markot Warszawa
* GratyZChaty.pl
* PchliTarg.com
* www.oddam-za-darmo.okazje.baza-ofert.eu
krok 2

Kościół

Jeśli mamy na zbyciu jakieś meble (i nie tylko) możemy poprosić o pomoc księdza w najbliżej parafii. Zazwyczaj osoby potrzebujące często przychodzą do kościoła po drobne datki oraz po żywność. Ksiądz będzie doskonale wiedział, kto aktualnie jest w największej potrzebie i komu nasze meble z pewnością by się przydały.

Jedyny problem jest tutaj z transportem. Osoby wskazane przez księdza zazwyczaj nie mają naprawdę pieniędzy, zatem nie będzie ich stać na transport mebli do swojego lokum.
krok 3

Lokalne gazety - ogłoszenia

Lokalne gazety często prowadzą dział “Oddam za darmo” oraz “Przyjmę za darmo”. Ogłoszenia są bezpłatne.

Lokalne radia - ogłoszenia

Lokalne radia często prowadzą audycję z ogłoszeniami drobnymi (np. Radio Centrum na Podkarpaciu). Ogłoszenia są bezpłatne.
krok 5

Oddaj meble za darmo dla potrzebujących

Jeśli nie mamy czasu ani chęci ogłaszać o chęci oddania naszych mebli możemy zrobić tzw. wystawkę. Wystarczy tylko niepotrzebne nam przedmioty położyć (postawić) obok śmietnika. Należy pamiętać, aby zachować pewną odległość (aby przedmioty się nie zabrudziły oraz nie przeszły zapachem śmietnika). Wiele osób wystawiając w taki sposób meble, dodatkowo pakuje je w folie plastikowe. W zależności od stanu przedmiotu czas jego ‘zniknięcia’ wynosi od kilkunastu minut do kilku dni.
Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (1)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


  • odbioremeble, 2011-08-28 00:05:04

    ODBIORĘ ZA DARMO MEBLE NADAJĄCE SIĘ JESZCZE DO UŻYTKU :EWENTUALNIE DO DROBNYCH POPRAWEK LUB CZYSZCZENIA MOGĄ TO BYC WERSALKI SOFY KRZESŁA STOŁY TAPCZANY.........ITD BARDZO DZIĘKUJĘ TEL KONTAKTOWY : 512200787WARSZAWA A ZA MEBLE W EXTRA STANIE DOPLACAM transportmebli@intera.pl

Instrukcje od lidialudkiewicz

Alergie

Od: lidialudkiewicz
Liczba wyświetleń: 2309

Co zrobić ze starymi meblami?

Od: lidialudkiewicz
Liczba wyświetleń: 11184

pomysłowa bombka

Od: lidialudkiewicz
Liczba wyświetleń: 6404

PIELĘGNACJA TWARZY

Od: lidialudkiewicz
Liczba wyświetleń: 2912