Instrukcja montażu oczyszczalni Bio-Duo - Instrukcja.pl

Instrukcja montażu oczyszczalni Bio-Duo

Przydomowe oczyszczalnie ścieków EKO-LIDER to bezobsługowa, nowoczesna i ekologiczna forma utylizacji ścieków bytowych. Zminiaturyzowane oczyszczalnie, proponowane przez maszą firmę, to bardzo korzystne rozwiązanie, zarówno z punktu widzenia eksploatacyjn

Podobne instrukcje


Odsłon:  14964  Data dodania:  2009-04-03 10:36:59 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?

Opis:

Przydomowe oczyszczalnie ścieków EKO-LIDER to bezobsługowa, nowoczesna i ekologiczna forma utylizacji ścieków bytowych. Zminiaturyzowane oczyszczalnie, proponowane przez maszą firmę, to bardzo korzystne rozwiązanie, zarówno z punktu widzenia eksploatacyjnego, jak i finansowego. Przydomowy system oczyszczania EKO-LIDER zamyka bowiem obieg wody w przyrodzie, przywracając ją środowisku.

Osadniki gnilne EKO-LIDER produkowane są jako monolityczne jednokomorowe zbiorniki w kształcie cysterny o pojemnościach 2,0 i 3,0 m3. Wykonane są z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) metodą formowania obrotowego. Zbiornik posiada użebrowanie, w górnej części zbiornika znajdują się króćce: wlotowy o średnicy 160 lub 110 mm i wylotowy o średnicy 110 mm. Osadniki wyposażone są na wylocie w filtr w postaci dużego wiadra z polietylenu, wypełnionego wkładem filtracyjnym. Osadnik jest wietrzony przez przykanalik i pion kanalizacyjny, dzięki specjalnemu otworowi przewietrzającemu w kolanie wlotowym.Osadniki firmy EKO-LIDER posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Ochrony Środowiska w Warszawie (nr AT/99-08-0109/A1).

Przydomowa oczyszczalnia ścieków w zestawie z osadnikiem gnilnym o pojemności 2,0 m3 przeznaczona jest dla 3 do 5 stałych mieszkańców.Zestaw z osadnikiem gnilnym o pojemności 3,0 m3, przeznaczony jest dla 6, 7 stałych mieszkańców.W przypadku większej ilości mieszkańców lub innych obiektów (np.: szkoły, pensjonaty, urzędy) występuje możliwość łączenia szeregowego zbiorników (2,0 m3 + 2,0 m3 lub 3,0 m3 + 3,0 m3).

Przydomowe oczyszczalnie ścieków systemu EKO-LIDER są szczególnie korzystnym rozwiązaniem dla terenów charakteryzujących się dobrą przepuszczalnością gruntu oraz poziomem wód gruntowych poniżej 2,0 m.

Szczegóły na stronie producenta: http://eko-lider.pl/

Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (0)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


Brak komentarzy

Instrukcje od Torreador