Instrukcja Obsługi - Audi A6 C6 (2004 - 2011) PL - Instrukcja.pl

Instrukcja Obsługi - Audi A6 C6 (2004 - 2011) PL

Instrukcja Obsługi samochodu marki Audi A6 model C6, produkowany w latach 2004 - 2011

0,00 GB
Liczba pobrań: 1313
 Pobierz plik

Podobne instrukcje


Odsłon:  31538  Data dodania:  2016-07-13 16:16:56 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?
Tagi:Audi, A6, C6, instrukcja, obsługi, pl, pdf

Opis:

Instrukcja Obsługi samochodu marki Audi A6 model C6

Audi A6 model C6 produkowany w latach 2004 - 2011. Instrukcja w języku polskim i w formacje PDF

Audi A6 C6 – o to za auta?

Kolekcje Audi A6 C6 to nowoczesne auta, które cechują się zaawansowaną technologią wykonania oraz wysokim komfortem ich użytkowania. Pojazd dostępny jest w różnym typie nadwozia oraz w różnym wyposażeniu. Modele te były produkowane przez niemieckiego producenta w latach 2004-2011. W tym czasie wyprodukowano bardzo wiele aut, a część z nich do dziś możemy spotkać na naszych drogach. Warto zwrócić uwagę na to, że auto to w 2005 roku zdobyło nagrodę w plebiscycie na Światowy Samochód Roku. Auto Audi A6 C6 zaliczane jest do sektora aut wyższej klasy średniej.

Audi A6 C6 – instrukcja PDF obsługa auta

Użytkowanie aut osobowych wydaje się być bardzo proste dla większości posiadaczy prawa jazdy. Wbrew pozorom jednak, mogą zdarzyć się sytuacje, w których możemy potrzebować pomocy w zakresie skorzystania z poszczególnych funkcji auta, lub też jego bieżącej obsługi. W związku z tym warto mieć pod ręką praktyczną instrukcję obsługi, którą udostępniamy również w formie PDF. Dzięki niej nic nie zaskoczy Was w użytkowaniu pojazdu Audi A6 C6. Jak z niego korzystać?
  1. Przede wszystkim zapoznaj się dokładnie ze szczegółową instrukcją obsługi, która może posiadać nawet kilkaset stron. Dzięki temu będziesz wiedział, gdzie czego szukać i jak obsługiwać auto.
  2. Pojazdy wyposażony jest w system informowania kierowcy, dzięki masz jeszcze większą kontrolę nad tym, co dzieje się na drodze.
  3. Nie wsiadaj za kierownicę pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
  4. Po wejściu do auta, ustaw fotel, lusterka boczne oraz lusterko cofania do swoich potrzeb.
  5. Skontroluj poziom poszczególnych płynów w aucie, w tym paliwa, oleju, czy też płynu do chłodnicy oraz zareaguj, jeżeli zauważysz niedobory.
  6. Z poziomu deski rozdzielczej masz dostęp do sterowania oświetleniem, klimatyzacją, ogrzewaniem, radiem oraz innymi niezbędnymi systemami w aucie.
  7. Włóż kluczyk do stacyjki, naciśnij pedał sprzęgła oraz przekręć kluczyk, aby uruchomić silnik.
  8. Włącz światła.
  9. Korzystaj bezpiecznie z auta. W przypadku wątpliwości zawsze wracaj do instrukcji obsługi.
  10. Prawidłowa pielęgnacja auta oraz stosowanie się do zaleceń producenta, wpłyną korzystnie na komfort użytkowania samochodu oraz jego żywotność.
Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (0)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


Brak komentarzy