INSTRUKCJA OBSŁUGI MĘŻCZYZNY- wg. Martina Baxendale - Instrukcja.pl

INSTRUKCJA OBSŁUGI MĘŻCZYZNY- wg. Martina Baxendale

Też się zastanawiałaś jak działąją faceci?? To instrukcja obsługi do tego dziwnego urządzenia

Podobne instrukcje


Odsłon:  4682  Data dodania:  2009-01-07 22:43:13 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?
Tagi:mężczyzna, obsługa

Opis:

PORADNIK DOTYCZY MODELI:

WPROWADZENIE
Gwarantujemy Pani, że zakupione urządzenie typu mężczyzna okaże się zdumiewająco przydatnym i zaskakująco łatwym w obsłudze sprzętem do użytku domowego, zarabiającym duże pieniądze, co daje całkowitą gwarancję, że (pewnego dnia) dochód Pani gospodarstwa domowego osiągnie astronomiczny poziom, pozwalający na życie w prawdziwym luksusie; poza tym można się nim pobawić w sypialni, co z kolei daje dużo radości, dostarczając niezliczonych godzin (lub przynajmniej minut) podniecającej i podnoszącej na duchu rozrywki, tak że będzie się Pani sama dziwić jak to możliwe, że do tej pory mogła Pani funkcjonować bez tego sprzętu.

OSTRZEŻENIE!

Pod żadnym pozorem nie powinno się podejmować prób uruchamiania nowego urządzenia typu mężczyzna, lub dalszego użytkowania posiadanego obecnie modelu męskiego bez uprzedniego, uważnego przeczytania zaleceń zawartych w instrukcji. 

Nie zastosowanie się do powyższego może spowodować całkowitą utratę gwarancji na szczęśliwy, długoterminowy związek z wybranym modelem męskim i/lub doprowadzić do poważnych rozczarowań i niespełnionych oczekiwań odnośnie tego, co obejmuje wykaz podstawowych możliwości i zakres działania przeciętnego modelu męskiego. 

Jednak korzystając z pomocy tej nieocenionej instrukcji obsługi, powinnaś, szanowna właścicielko/ użytkowniczko, szybko dowiedzieć się wszystkiego co kiedykolwiek chciałaś wiedzieć (i kilka rzeczy, których pewnie wolałabyś nie wiedzieć) na temat tego jak działa urządzenie typu mężczyzna i czego się możesz po nim spodziewać, a czego nie należy od niego oczekiwać. 

UWAGA! W związku z Ustawą o Oznaczeniach Handlowych musimy podkreślić, iż określenia typu: „przydatny", „zarabiający duże pieniądze" i „podniecający", jak to podano w opisie produktu powyżej, niekoniecznie muszą pasować do każdego z oferowanych modeli. Może się okazać, że niektóre lub nawet wszystkie z opisywanych tutaj funkcji tak naprawdę nie są wbudowane do modelu mężczyzny, który jest lub będzie w Twoim posiadaniu.
(W związku z tym proszę się zbytnio nie śpieszyć z wyrzuceniem swojego wibratora do kosza.)

ROZPAKOWYWANIE URZĄDZENIA TYPU MĘŻCZYZNA

UWAGA! Należy zachować szczególną ostrożność przy rozpakowywaniu urządzenia typu mężczyzna. Ze względu na nieszczelności i charakterystyczne wycieki oraz oburzające wady konstrukcyjne typowe dla modeli męskich, usuwanie opakowania przez niewykwalifikowane właścicielki/ użytkowniczki może okazać się zajęciem wyjątkowo niebezpiecznym, pozostawiającym na długo uraz.

Tak naprawdę względy czysto zdrowotne i uwarunkowania higieniczne decydują o tym, że nigdy nie zalecamy, aby zachować opakowanie, w którym dostarczono dany model męski. Nie należy podejmować żadnych prób wyprania i/lub ponownego wykorzystania części składających się na opakowanie. Należy niezwłocznie wszystkie spalić, a następnie szeroko otworzyć drzwi i okna oraz zaopatrzyć się w pokaźną ilość odświeżaczy powietrza w aerozolu, dezodorantów, antyrespirantów i biologicznie aktywnych proszków do prania, skutecznie usuwających wszelkie plamy. To wszystko będzie naprawdę potrzebne!

INFORMACJE WSTĘPNE 

UWAGA! Przy rozpakowywaniu i uruchamianiu nowego urządzenia typu mężczyzna należy upewnić się, czy usunięto z niego wszystkie styki odpowiedzialne za powiązania posiadanego sprzętu z czymkolwiek, co zostało wymienione w punktach A - D poniżej. Korzystanie z urządzenia, które posiada wymienione poniżej akcesoria dodatkowe może spowodować całkowitą utratę gwarancji na długoterminowy, szczęśliwy związek z posiadanym modelem męskim: 

Była dziewczyna/dziewczyny

Była żona/żony

Byty chłopak/mąż (jeśli posiadane urządzenie to model o zmienionej płci)

Inne byłe akcesoria dodatkowe o charakterze romantycznym/seksualnym, w tym np. zwierzęta trzymane w domu, zwierzęta hodowlane, bogaty zbiór wydawnictw pornograficznych itp.

ZASILANIE

Zaleca się, aby przeciętny model męski był zasilany w następujący sposób: 

PALIWO STAŁE: frytki, hamburgery z frytkami, fasolka z frytkami, ryba z frytkami, schabowy z frytkami, befsztyk z frytkami, jajka z frytkami, golonko z frytkami, kiełbasa z frytkami, frytki z frytkami.

PALIWO PŁYNNE: piwo. No i oczywiście keczup do frytek. 

(Patrz także uwagi na temat spożywania paliw ciężkich w rozdziale „Problemy w trakcie eksploatacji oraz konserwacja i naprawy - zrób to sam.")  

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Nawet jeśli nigdy nie byłaś posiadaczką urządzenia typu mężczyzna, to bez problemu zapoznasz się z jego podstawowymi danymi. Właścicielki/użytkowniczki bardziej doświadczone aż nazbyt dobrze wiedzą, czego można się spodziewać.

Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (0)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


Brak komentarzy

Instrukcje od migotka69

Jak sadzić rośliny wodne

Od: migotka69
Liczba wyświetleń: 4033

Jak sadzić róże

Od: migotka69
Liczba wyświetleń: 15088

Jak sadzić pnącza

Od: migotka69
Liczba wyświetleń: 3396

Jak sadzić rośliny cebulowe

Od: migotka69
Liczba wyświetleń: 4358

Ekspres do kawy ZELMER Typ 13Z010

Od: migotka69
Liczba wyświetleń: 12799