Jak to jest zrobione - Klocki LEGO - Instrukcja.pl

Jak to jest zrobione - Klocki LEGO

Podobne instrukcje

Ogel's Mountain Fortress (4748-1)

Od: kris3393
Liczba wyświetleń: 7199

Fire Truck (7239-1)

Od: kris3393
Liczba wyświetleń: 3730

Odsłon:  18249  Data dodania:  2009-03-07 19:37:15 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?
Tagi:jak, to, jest, zrobione, klocki, lego

Opis:

Co to jest Lego?

Lego to klocki dostępne na rynku od 1947 roku, które układa się w różnych kombinacjach. W tym celu zaopatrzono je w specjalne wypustki. Lego cechuje się wieloma seriami, np. Lego City (budowanie pojazdów, miast), Classic (tworzenie kreatywnych budowli), Architecture (budowanie najsłynniejszych budowli świata), Duplo (przeznaczone dla najmłodszych), Ninjago (figurki wojowników Ninja), Space (nawiązanie do kosmosu), Super Heroes (bohaterowie komiksów Marvela).

Lego – instrukcja budowania

Instrukcja Lego nie powinna przysporzyć większych trudności, zarówno większym jak i mniejszym użytkownikom. Opiera się głównie na indywidualnych preferencjach użytkownika. Oto najważniejsze rzeczy na które powinieneś zwrócić uwagę rozpoczynając konstrukcję:

  1. Zdejmij folię ochronną znajdującą się na opakowaniu.
  2. Wyjmij zawartość z pudełka i upewnij się, czy posiadasz wszystkie niezbędne elementy zestawu (spis wymaganych elementów znajdziesz na odwrocie pudełka).
  3. W celu uniknięcia zbyt długiego poszukiwania konkretnej części, poukładaj je według rozmiaru.
  4. Jeśli zdecydowałeś się na Lego Classic możesz tworzyć, co tylko zechcesz. Klocki łączą się ze sobą, dzięki specjalnym wypustkom. Wystarczy kolejno je wpinać, aby powstała wymarzona budowla, czy model samochodu. Kiedy znudzi Cię to, co zbudowałeś, rozdziel klocki i twórz na nowo. Zabawa trwa w nieskończoność, a ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!
  5. Wybierając Lego z konkretnej serii, np. Lego Architecture, będziesz miał za zadanie zbudować konkretną budowlę. W tym przypadku z pomocą przyjdą Ci obrazki umieszczone w zestawie. Na przejrzystym, niebieskim tle, dokładnie rozrysowano elementy, których w danym momencie powinieneś użyć oraz zobrazowano z czym je połączyć. Nie musisz się martwić, że pomylisz kolejność, ponieważ etapy zostały ponumerowane.

Lego instrukcje dołączone do każdego konkretnego zestawu opierają się o rysunki, więc zabawa z tymi klockami to gwarancja łatwości wykonania oraz przyjemnego spędzenia czasu.

Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (0)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


Brak komentarzy

Instrukcje od WojakPolski