Malowanie natryskowe - Malowanie agregatem, Malowanie - Instrukcja.pl

Malowanie natryskowe - Malowanie agregatem, Malowanie

Zajmujemy się malowaniem dużych powierzchni agregatem hydrodynamicznym, który jest niezastąpiony w malowaniu powierzchni wielko metrażowych.

Alternative content

Get Adobe Flash player

Podobne instrukcje


Odsłon:  4475  Data dodania:  2010-01-07 10:19:34 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?

Opis:

MALOWANIE NATRYSKOWE agregatem hydrodynamicznym. Zajmujemy się malowaniem dużych powierzchni agregatem hydrodynamicznym, który jest niezastąpiony w malowaniu powierzchni wielko metrażowych. Malowanie natryskowe zapewnia bardzo wysoką wydajność około 1000 m² dziennie. Metoda natryskowa ma doskonałe krycie nawet w trudno dostępnych miejscach oraz idealnie gładką powierzchnię a co za tym idzie, pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Oferujemy swoim klientom malowanie: elewacji, bloków, domów, mieszkań, klatek schodowych, garaży, piwnic, hal produkcyjnych, obiektów sportowych, szkół itd.
Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (1)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


  • wiolettap, 2017-06-16 10:10:14

    Witam. A ja polecam świetną firmę do remontów mieszkań. Zajmują się również wykańczaniem wnętrz. Mieszczą sie w Gdańsku ,ale naprawdę firma solidna i rzetelna jednym zdaniem godna polecenia. Widziałem kilka prac wykonanych wsród moich znajomych i jestem pod mega wrażeniem:) O to namiary http://www.styl-bud.org/ Serdecznie Polecam

Instrukcje od designbud