mercedes ML 350 bezpieczniki i przekaźniki - Instrukcja.pl

mercedes ML 350 bezpieczniki i przekaźniki


0,00 GB
Liczba pobrań: 203
Otwórz plik
Pobierz plik

Podobne instrukcje


Odsłon:  24010  Data dodania:  2011-09-26 12:33:10 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?
Tagi:Mercedes

Opis:

Mercedes ML 350 – co to za samochód?

Samochód Mercedes ML 350 to wysokiej klasy i luksusowy pojazd, który zachwyca swoją linią boczną oraz bardzo estetycznym kształtem. To klasyczny miejski SUV o wysokim nadwoziu, dzięki czemu doskonale sprawdza się również w trudnych warunkach jezdnych. Pojazd jest duży, dlatego cieszy się dużą popularnością wśród rodzin, które bez trudu zmieszczą wiele pakunków w pojemnym bagażniku. To nowoczesne auto, w którym znajduje się również wiele dogodnień dla użytkowników. W związku z tym pojazd posiada również bardzo dużo elektroniki, bezpieczników oraz przekaźników. Jak się w nich odnaleźć?

Mercedes ML 350 – bezpieczniki i przekaźniki

W nowoczesnych pojazdach bardzo dużą rolę odgrywają bezpieczniki i przekaźniki. Nie inaczej jest również w przypadku Mercedesa ML 350, który posiada bardzo rozbudowaną skrzynkę bezpiecznikową w komorze silnika. Jeżeli chcecie dokładnie zrozumieć wykorzystanie danych bezpieczników oraz ich funkcje w pojeździe, warto zapoznać się ze szczegółową instrukcją w PDF, którą Wam udostępniamy. Warto jednak przytoczyć najważniejsze bezpieczniki.
 1. Bezpiecznik 2 odpowiada za kierunkowskazy oraz lewe gniazdo złącza przyczepy.
 2. Bezpiecznik 3 odpowiada za światła drogowe, prawe.
 3. Bezpiecznik 9 odpowiada za działanie wielu elementów systemu instalacji elektrycznej auta. Wśród nich między innymi przełącznik świateł, ogrzewania i klimatyzacji, lusterka elektrycznego, czy też świateł cofania.
 4. W przypadku bezpiecznika nr 10 mówimy o radiu, zapalniczce, zestawie wskaźników, czy też lampie w schowku. Za radio i wzmacniacz akustyczny odpowiada również bezpiecznik nr 21.
 5. Bezpieczniki numer 36 odpowiada za podgrzewanie tylnej szyby, numer 37 za sygnały dźwiękowe, a 38 za pompę paliwa z czujnikiem wskaźnika paliwa.
 6. Bezpieczniki 34 i 35 odpowiadają za światła mijania.
 7. Analizując zastosowanie poszczególnych bezpieczników możesz zwrócić uwagę na to, że wiele z nich odpowiada za tą sama funkcję.
 8. Szczegółowe informacje dotyczące bezpieczników i przekaźników znajdziesz w instrukcji PDF, z którą warto się dokładnie zapoznać.
Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (1)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


 • dominikakubisz, 2015-05-12 19:03:17

  Nowa wersja instrukcji zawierająca dużo aktualizacji dostępna do pobrania tutaj http://nu7.pl/r/9DbPoradnik-rar

Instrukcje od marbor