OpenCOMM w wykonaniu Piotra Tymochowicza - Instrukcja.pl

OpenCOMM w wykonaniu Piotra Tymochowicza

Błyskawiczne i skuteczne tworzenie relacji OpenCOMM - prezentacja przygotowana specjalnie dla instrukcja.pl

Podobne instrukcje


Odsłon:  5872  Data dodania:  2009-01-06 21:01:15 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?

Opis:

Dosyć tego!!! - powiedziały firmy obserwując istną lawinę nowych produktów. Jak mamy je sprzedawać?
I tak powstała metoda kreowania i sprzedaży potrzeb, która przez długie lata i jeszcze dzisiaj, a nawet lata w przód będzie wykorzystywana.
Nieliczni jednak już dzisiaj dostrzegają, że nie można wykreować potrzeby używania kolejnego kremu do twarzy lub produktu finansowego.

Dlatego dzisiaj, cały biznes w bardziej lub mniej świadomym stopniu stoi przed zmianą.

Ci, którzy ją dostrzegą i przyjmą jako swoją, fakt będą nazwani pionierami, a nimi być często nie jest łatwo, ale właśnie na nich spłynie cała chwała.

Nowatorska metoda sprzedaży OpenCOMM jest autorskim programem Pana Piotra Tymochowicza, dla niektórych kontrowersyjnego, aczkolwiek niepodważalnie w wielu dziedzinach skutecznego trenera.

Komunikat Otwarty (OpenCOMM) – to zbiór 50 narzędzi, stanowiący kompleksowy system budowania, sterowania oraz utrwalania relacji międzyludzkich na wszystkich poziomach naszej aktywności.

Przecież najważniejszą umiejętnością na tym świecie, jest umiejętność komunikowania się, nawiązywania relacji, które stanowią wieczny deficyt. Nawet jeśli mamy żonę, dzieci, przyjaciół, to i tak jesteśmy głodni budowania nowych relacji, ponieważ tylko one stanowią podstawy do przeżywania szczęścia na gruncie osobistym i dają gwarancję zawodowego sukcesu.

Komunikat Otwarty można traktować jako zbiór konkretnych recept, jak błyskawicznie budować relacje, sterować nimi w pożądanym przez nas kierunku, utrwalać tak, by nie było konieczności ich ciągłego odnawiania. Open COMM – to sukcesywna realizacja naszych zamierzeń, wyłącznie za pośrednictwem relacji, jakie kreujemy w procesie komunikowania się.
Najczęściej wygrywają i są najskuteczniejsi ci,
którzy potrafią błyskawicznie budować relacje z innymi ludźmi
i potrafią nimi zarządzać.

W tym rozumieniu, można opanować OpenCOMM – i już niczego więcej nie stosować, niczego więcej się nie uczyć, ponieważ narzędzie to stanowi kwintesencję wszelkich umiejętności – miękkich.
Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (1)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


  • karolina8389, 2010-01-20 16:01:35

    polecam szkolenie u Tymochowicza http://blog.solarisgate.pl/splash/

Instrukcje od instrukcjaPL