Opryskiwacz Ślęza - Instrukcja.pl

Opryskiwacz Ślęza

sadowniczy

0,00 GB
Liczba pobrań: 74
 Pobierz plik
0,00 GB
Liczba pobrań: 39
 Pobierz plik

Podobne instrukcje


Odsłon:  3153  Data dodania:  2016-03-25 21:01:02 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?
Tagi:Pilmet, Ślęza

Opis:

Opryskiwacz Ślęza – co to jest?

Opryskiwacz Ślęza to sprzęt rolniczy, za którego produkcję odpowiada polska firma Agromet Pilmet Sp. z o. o. Model Ślęza to klasyczny opryskiwacz do prac rolnych, który powstała w kilku wariantach. Sprzęt przeznaczony jest do prac w rolnictwie i służy przede wszystkim do wykonywania czynności związanych z ochroną roślin w sadach, chmielnikach oraz w winnicach. Opryskiwacz idealnie sprawdza się zarówno w mniejszych oraz większych gospodarstwach rolnych. Jego działanie opiera się na doczepieniu opryskiwacza do ciągnika za pomocą wału i w ten sposób również jest on transportowany.

Obsługa opryskiwacza Ślęza – instrukcja pdf

Skuteczność każdego sprzętu rolniczego możemy uzyskać tylko używając go zgodnie z przeznaczeniem producenta. W innych przypadkach prace rolnicze mogą być nieefektywne oraz mogą powodować zagrożenie dla zdrowia i życia osób pracujących oraz osób trzecich, dlatego warto o tym pamiętać. Jak korzystać z opryskiwacza Ślęza?
  1. Przede wszystkim zapoznaj się dokładnie z instrukcją obsługi opryskiwacza, która dostarczona jest przez producenta.
  2. Sprawdź dokładnie stan techniczny sprzętu oraz to, czy posiada on wszystkie elementy w zestawie.
  3. W trakcie prac rolnych oraz podczas podłączania, odłączania i transportu sprzętu zwróć uwagę na bezpieczeństwo swoje oraz osób trzecich.
  4. Opryskiwacz powinien być transportowany w pozycji transportowej i dopiero na polu powinien być ustawiony w tryb roboczy.
  5. Opryskiwacz łączy się z ciągnikiem za pomocą wału napędowego, który odpowiada również za prawidłowe działanie na polu.
  6. Do opryskiwacza dołączono różnego rodzaje przystawek, dzięki czemu możemy wybrać model, który idealnie będzie pasował do naszego sprzętu.
  7. Opryskiwacz ma również regulowaną moc wyrzutu oprysków.
  8. Po skończonej pracy zadbaj o to, by opryskiwacz został dokładnie umyty. Od pielęgnacji zależy żywotność oraz skuteczność tego sprzętu.
  9. Nigdy nie korzystaj ze sprzętu rolniczego po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających.
  10. Prawidłowo eksploatowany opryskiwacz Ślęza będzie funkcjonalny przez wiele lat i znacznie ułatwi codzienne prace rolnicze przy opryskach.
Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (0)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


Brak komentarzy

Instrukcje od kropek1