Osiris XUK 0AKSAL2 czunik fotoelektryczny - Instrukcja.pl

Osiris XUK 0AKSAL2 czunik fotoelektryczny

Osiris inteligentny czujnik fotoelektryczny

248,80 kb
Liczba pobrań: 5
 Pobierz plik
714,99 kb
Liczba pobrań: 0
Otwórz plik
Pobierz plik
Odsłon:  3198  Data dodania:  2010-02-14 09:49:04 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?

Opis:

Czujniki  produkowane pod marką Telemecanique przez koncern SCHNEIDER ELECTRIC - zostały zaprojektowane do zastosowania zarówno w przemyśle, jak i sektorze komercyjnym.

Dzięki nowej myśli technicznej inteligentne czujniki, o budowie cylindrycznej lub prostopadłościennej o różnych wymiarach, mogą wykrywać obiekt przy wszystkich pięciu typach detekcji bez względu na rodzaj środowiska, z dużą dokładnością i określoną przez użytkowników strefą działania, automatycznie dostosowując rodzaj przełączania. Umożliwia to tryb "uczenia" (programowania), realizowany przez użytkownika za pomocą jednego przycisku i trzech diod (zielonej, żółtej, czerwonej), umieszczonych w czujniku. Dzięki temu nie trzeba już mozolnie studiować katalogu w celu doboru czujnika, a następnie go adaptować przez żmudną regulację.
Obecnie zasada nastawy jest bardzo prosta. Instaluje się czujnik w środowisku, w którym ma pracować. Jeśli jest to detekcja typu odbiciowego lub odbiciowego z redukcją tła, to należy umieścić go przed strefą wykrywania. Jeżeli natomiast jest to detekcja typu bariera, refleksja lub spolaryzowana refleksja, to wykorzystując diody żółtą oraz czerwoną dokonuje się sprzężenia optycznego między dwoma produktami.

Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (0)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


Brak komentarzy

Instrukcje od tom4sz

Miernik DI3-DIN AV1/AV5 Carlo Gavazzi

Od: tom4sz
Liczba wyświetleń: 2130

Lumel N110

Od: tom4sz
Liczba wyświetleń: 4884