Poradnik programów do obróbki zdjęć - Instrukcja.pl

Poradnik programów do obróbki zdjęć

i nieudane zdjęcia mogąstać się piękne

Podobne instrukcje


Odsłon:  5838  Data dodania:  2009-02-04 18:36:45 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?
Tagi:komputer

Opis:

Paint - podstawowy edytor grafiki znajdujący się w systemach operacyjnych Windows. Właśnie w tym programie wykonywane są tzw. onetowe szablony.
Gimp - edytor grafiki znajdujący się w systemach operacyjnych Linux, ale można go także ściągnąć z internetu. Ma możliwości przybliżone do Photoshopa, a jest zupełnie za darmo!
Paint Shop Pro (PSP) - popularny i prosty w obsłudze edytor grafiki. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych programów do obróbki zdjęć. Na moim blogu możecie znaleźć wiele instrukcji dotyczących tego programu. Ściągnięcie go z internetu możliwe jest jedynie na 30 dni, ponieważ pełna wersja paint shop pro kosztuje około 300zł.
Photo Filtre - Darmowy program do kompletnego retuszowania zdjęć. Pozwala użytkownikowi na prostą lub zaawansowaną edycję oraz używanie wielufiltrów. Pomimo swoich rozbudowanych możliwości jest prosty w obsłudze.Funkcjonalność programu można rozszerzać za pomocą wtyczek dostępnych na stronie producenta.
Adobe Photoshop (AP)- nie znam lepszego programu do obróbki zdjęć, wykonywania szablonów. Właśnie w tym programie najsławniejsi bloggerzy wykonują swoje prace. Ściągnięcie go z internetu możliwe jest jedynie na 30 dni, ponieważ pełna wersja photoshopa kosztuje około 2000zł.
Gifat - darmowy i prosty w obsłudze program do tworzenia animacji. Można pobrać pełną wersję z internetu. W tym programie można wykonywać ruchome candy itp.
Animation Shop - przyjazny program do tworzenia wszelkiego rodzaju animowanych plików graficznych m.in. banerów reklamowych. W internecie możliwa do pobrania wersja testowa tego programu.
Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (2)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


  • emteka, 2010-01-24 00:05:55

    Dodałbym tu jeszcze program Picassa. Jest darmowy, prosty w obsłudze i ma wszystkie podstawowe i nieco bardziej zaawansowane funkcje przydatne podczas obróbki zdjęć.

  • Majster76, 2010-01-24 14:36:58

    Poradnik słaby!

Instrukcje od jolaselingier