Programem Roku jest... ABBYY FineReader 10 - Instrukcja.pl

Programem Roku jest... ABBYY FineReader 10

Najbardziej popularna aplikacja OCR (Optical Character Recognition) ABBYY FineReader 10 po raz kolejny potwierdza wiodącą pozycję na rynkach światowych otrzymując prestiżowe wyróżnienie Bug's Annual Award.

Podobne instrukcje


Odsłon:  3900  Data dodania:  2010-01-06 11:33:25 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?

Opis:

ABBYY FineReader 10 W plebiscycie zorganizowanym przez BUG - jedno z najważniejszych w Chorwacji czasopism poświęconych IT (www.bug.hr), program ABBYY FineReader 10 został uznany programem roku, ex aequo z dwoma innymi produktami: Adobe Photoshop Elements 8.0 i Google ScetchUp 7.1.

W zamieszczonej przez BUG opinii o programie FineReader napisano: ”Legendarnemu programowi do optycznego rozpoznawania znaków udało się ponownie nas zaskoczyć. Oprócz jeszcze dokładniejszego rozpoznawania tekstu, wersja 10 oferuje obsługę e-booków i rozpoznawanie obrazów z aparatu wbudowanego w telefon komórkowy”. ABBYY FineReader 10 uzyskał ponadto najwyższą ocenę (10/10) w rankingu zamieszczonym na dołączanym do czasopisma dysku DVD: „Prawdopodobnie najlepsze oprogramowanie do optycznego rozpoznawania tekstu (OCR)”.

Program ABBYY FineReader 10 do automatycznego wprowadzania tekstu drukowanego do komputera, pozwala wyeliminować ręczne przepisywanie tekstów i zwiększa wydajność pracy z dokumentami - przy pojedynczej stronie A4 możemy zaoszczędzić około 30 minut. Ponadto nowa wersja ABBYY FineReader 10 jest jeszcze łatwiejsza w obsłudze, zapewniając nawet o 30 procent większą dokładność rozpoznawania w przypadku niskiej jakości wydruków, takich jak zdjęcia z aparatów cyfrowych i faksy.

Szczegółowe informacje o programie: www.finereader.pl Generalnym dystrybutorem oprogramowania ABBYY FineReader w Polsce jest AutoID Polska S.A.

Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (0)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


Brak komentarzy