W jaki sposób szybko wprowadzić tekst drukowany do komputera? Specjalna wersja ABBYY FineReader 9.0 Home Edition do użytku domowego. - Instrukcja.pl

W jaki sposób szybko wprowadzić tekst drukowany do komputera? Specjalna wersja ABBYY FineReader 9.0 Home Edition do użytku domowego.

ABBYY FineReader 9.0 Home Edition to rozwiązanie dla wszystkich użytkowników domowych, którzy do tej pory ręcznie przepisywali teksty drukowane.

Podobne instrukcje

Jak zmniejszyc ping w grze cs 1.6

Od: jacek
Liczba wyświetleń: 5612

triki w google

Od: Torreador
Liczba wyświetleń: 10925

Linux - co to takiego jest.

Od: jolaselingier
Liczba wyświetleń: 5122

Odsłon:  2839  Data dodania:  2009-03-26 12:47:14 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?
Tagi:ocr, software, komputery

Opis:

Program  ABBYY FineReader 9.0 Home Edition szczególnie polecany jest uczniom i studentom do opracowywania referatów czy prac pisemnych oraz nauczycielom podczas przygotowywania materiałów dydaktycznych.
Automatyczne wprowadzanie tekstu drukowanego do komputera wykonywane za pomocą programu ABBYY FineReader 9.0 jest zdecydowanie szybsze i bardziej wydajne od ręcznego przepisywania. Przy pojedynczej stronie A4 możemy zaoszczędzić około 30 minut czasu.
ABBYY FineReader 9.0 Home Edition przetwarza skany i zdjęcia dokumentów w 179 językach (w tym w j. polskim), rozpoznaje obrazy zarówno ze skanerów, jak i aparatów cyfrowych.

Obsługa FineReadera jest prosta i przyjazna. Poprzez zadania pogrupowane w jednym oknie, które otwiera się automatycznie z chwilą uruchomienia programu, użytkownik ma dostęp do najczęściej używanych funkcji, takich jak "Skanuj do formatu PDF", "Skanuj do programu Microsoft Word". Przenoszenie drukowanego tekstu do programów Microsoft Word, Excel lub formatu PDF wykonywane jest jednym kliknięciem. Przekształcone strony można zapisać w różnych formatach, tj.: rtf, txt, doc, xls, html, PDF.
Przydatną funkcją programu jest uruchamianie przekształcania skanów i zdjęć dokumentów
z popularnych aplikacji: Microsoft Word, Excel, a także z Eksploratora Windows.

ABBYY FineReader 9.0 Home Edition przeznaczony jest wyłącznie  do użytku domowego.
Program ABBYY FineReader 9.0 Home Edition dostępny jest w cenie 189 pln netto.

Zapraszamy na www.finereader.pl, gdzie dostępne są dodatkowe informacje o programie.
Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (0)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


Brak komentarzy