Monitory BenQ EW2730 - Instrukcja.pl

Monitory BenQ EW2730

Wiodący Światowy Ekspert w Produkcji Monitorów LED
BenQ - to wiodący na świecie producent monitorów z podświetleniem LED - który prezentuje monitor EW2730. Technologia podświetlania LED oferuje duże wartości ekonomicznej opłacalności oraz względy ekologiczne dotyczące ochrony środowiska.

Precyzja i Perfekcja
Proste diamentowe linie, podkreślają surowe piękno chrom-metalowej faktury krawędzi. Prawdziwy kunszt konstrukcji, każde cięcie starannie wykonane. BenQ EW2730 zapewnia funkcjonalność i piękno w doskonałej harmonii.

Doskonałe Wrażenia Audio-Wizualne
Ultra-Wysoki 3000:1 Współczynnik Kontrastu
Bardzo wysoki współczynnik kontrastu zdecydowanie poprawia kontrast kolorów, tworząc najbardziej wykwintny i wiernie odwzorowany, naturalny obraz.

Pełne 8-bitowe Przetwarzanie Obrazu
Monitor jest wyposażony w pełne 8-bitowe przetwarzanie obrazu, co daje wrażenie sali kinowej w domu.

Głęboka Czerń i Minimalizacja Przenikania Światła
Panel VA jest wolny od jasnych punktów o ograniczonej możliwości przenikania światła, prezentując kolory w swojej najprawdziwszej formie, dzięki czemu każdy wyświetlony obraz jest perfekcyjny!

Wiele Przydatnych Funkcji, Pełnia Zadowolenia
Wystarczy tylko podłączyć monitor BenQ EW2730, a dostaniesz wsparcie wszystkich funkcji rozrywki.
2 Porty HDMI: obsługuje odtwarzacz płyt, PS3, XBOX, i różne urządzenia do gier.
4 Porty USB: dla pamięci flash, czytnik kart USB i inne urządzeniach przenośne
1 D-Sub/1 DVI-D : wsparcie zarówno sygnału analogowego jak i cyfrowego, wsparcie komputerów stacjonarnych, notebooków oraz innych wejść (inputs).

Wygoda Oglądania
Dzięki pilotowi zdalnego sterowania możesz teraz oglądać obrazy na monitorze siedząc wygodnie w fotelu lub łóżku, masz możliwość łatwego sterowania obrazu i dźwięku z miejsca, którego właśnie się znajdujesz.
Technologia BenQ Senseye® Human Vision

Dzięki technologii BenQ SenseyeTM Human Vision, obraz ma bogate kolory, jest czysty i ma głęboką czerń.

Certyfikat Windows 7
Monitor EW2730 posiada Certyfikat Windows 7 i jest w pełni kompatybilny z kolorem systemów Windows 7. Zaraz po podłączeniu V2320H do komputera, system Windows 7 natychmiast rozpozna model, dzięki czemu bezproblemowo przejdziesz przez setup i podłączenie.

Kwalifikacja Energy Star®
Monitor EW2730 spełnia wymagania programu ENERGY STAR ® dla monitorów komputerowych, wersja 5.0. Teraz możesz cieszyć się oszczędnością energii
i pieniędzy.

 

 

źródło: BenQ Polska