Oferta dla firm - Instrukcja.pl

Oferta dla firm

Czy instrukcja może być atrakcyjną i nowatorską formą reklamy produktów i usług?

Formuła instrukcji w połączeniu z nowoczesnymi technologiami bez wątpienia daje szerokie i elastyczne pole prezentacji możliwości i korzyści wynikających z posiadania wybranego produktu czy usługi. Portal Instrukcja.pl poza możliwością promocji samych produktów/usług przygotował dla Państwa bogatą ofertę na tworzenie instrukcji tak, by przybliżać i pomagać użytkownikom w jej eksploatacji. Główną zaletą innowacyjnej oferty Instrukcja.pl dla Firm jest przejrzysta, czytelna, atrakcyjna prezentacja produktu/usługi, dzięki której Klientom łatwiej będzie poznawać, dopasowywać czy korzystać z dodatkowych opcji.

Naszą ideą jest wypromowanie nowej formy reklam. Reklam, które będą rzeczywiście prezentować wybrany produkt/usługę - nie tylko poprzez krótki spot telewizyjny bazujący na kilku hasłach ale na realnym przedstawieniu. Takie podejście i taka forma jest atrakcyjna i przyjazna zarówno dla producenta, usługodawcy jak i Klienta.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu omówienia wstępnego kierunku działań lub umówienia się z Państwem na indywidualną prezentację możliwości.

Poniżej znajduje się skatalogowana oferta na instrukcje wraz z przykładami.


iVideo - Instrukcja w formie filmu

iVideo jest najpopularniejszą formą prezentacji produktu/usługi. Film może być nagrany w miejscu działalności Firmy. Istnieje również możliwość przygotowania filmu w naszym studio. Posiadamy bazę zaprzyjaźnionych aktorów oraz statystów, którzy mogą swoją osobą uatrakcyjnić instrukcję. Nasze studio montażu oferuje ciekawe przejścia i efekty.

 


iVideo FX - Instrukcja w formie filmu w połączeniu z różnymi efektami, animacjami

iVideo FX oferta ta skierowana jest dla wymagających Firm. Daje nieograniczone możliwości. Łączenie filmu z animacjami, obróbka video bez tła, liczne efekty. Opcja ta nie ma ograniczeń poza naszą wyobraźnią.


iClick - Interaktywna instrukcja w formie animacji lub filmu

iClick to opcja, która umożliwia wirtualne poznanie produktu. Klient może poprzez interakcję zobaczyć wszystkie, bądź najciekawsze opcje danego produktu. Klikając na przyciski, otwierając, wirtualnie uruchamiając można już przed zakupem doskonale poznać jego obsługę.


iAnima - Instrukcja animowana

Animowane instrukcje to bardzo nowatorskie podejście do instrukcji. W zależności od grupy docelowej można zbudować atrakcyjny, bezpośredni przewodnik po produkcie/usłudze. Animowanie daje szeroki wachlarz e-komunikacji, przekazywane w ten sposób informacje są szybciej przyswajalne i łatwiejsze do zapamiętania dla użytkowników. Instrukcja.pl oferuje szeroki zakres animacji od różnych "kresek/styli" po ciekawe dźwięki czy profesjonalnych lektorów.

 


iDesktop - Instrukcja zgrywana z pulpitu komputera

Oferta ta skierowna jest głównie dla Firm z branży informatycznej zajmujących się szeroko rozumianym oprogramowaniem. Jest to bardzo pomocna i łatwo przyswajalna forma instrukcji, umożliwia rzeczywiste pokazanie "co i jak zrobić" - krok po kroku - na rzeczywistym programie/aplikacji. Do instrukcji można dodać również lektora, pomocnicze animacje.


iPano360 - Instrukcja w formie panoramy sferycznej

Instrukcje w formie panoram sferycznych umożliwiają prezentację produktu wraz z jego otoczeniem. Oferta ta jest szczególnie atrakcyjna do instrukcji obsługi pojazdów, mebli, urządzeń biurowych. Panoramy sferyczne można uatrakcyjniać dodając interaktywne punkty. Takie punkty mogą zawierać informacje tekstowe, audio (lektora), a nawet zaszyte i wpasowane filmy czy animacje.

 


i3D - Instrukcja animowana obiektów trójwymiarowych

Instrukcja i3D daje możliwość użytkownikowi zapoznania się z praktycznie rzeczywistym produktem. Użytkownik dostaje trójwymiarowy produkt, może dokładnie obejrzeć, sprawdzić jego funkcjonalność poprzez liczne interakcje i prezentacje możliwości. To jedna z najbardziej atrakcyjnych oraz skutecznych form instruowania użytkowników. Oferta ta posiada bardzo bogate dodatkowe opcje.


iFlashBook - Instrukcja w formie animowanej książki

Animowana książka to bardzo ciekawa propozycja dla Firm, które posiadają dobrze opracowane instukcje papierowe. Umożliwia ona szybkie przetworzenie tradycyjnej instrukcji drukowanej na wersję elektroniczną. Użytkownik ma możliwość przeglądania/czytania instrukcji w sposób taki, jak w rzeczywistym świecie - przekładając kartki. Użytkownik ma możliwość zapisania na dysk wybranych stron, powiększania ich, drukowania. W zależności od wybranej opcji, w poszczególnych stronach mogą być również zaszyte animacje/interakcje/filmy.

 


i4fun - Instrukcja w formie gier/zabaw

Gry/zabawy reklamowe pod względem promocji są bardzo efektywne, bawiąc się nimi gracze dokładnie zapamiętują sam produkt, jak i jego markę. Rozrywkowy charakter tego typu promocji powoduje, że znaczna część użytkowników akceptuje tego typu reklamy. Jest to bardzo ciekawa forma przekazu instrukcji obsługi, umożliwia ona poprzez rozrywkę zapoznanie użytkownika z funkcjami produktów.


i3stereo - Instrukcja w formie animacji/filmu trójwymiarowego (konieczne okulary 3D)

Bardzo nowatorska forma instrukcji, która może być przygotowana w postaci filmu za pomocą specjalistycznych kamer lub animacji. Od strony użytkownika wymaga się posiadanie specjalistycznych okularów 3D - okulary takie mogą być przygotowane pod konkretną instrukcję (nadruk, logo Firmy) - ich kolportaż może odbywać się również poprzez portal Instrukcja.pl.

 


iMobi - Instrukcja przeznaczona na urządzenia mobilne

Na rynku pojawiają się coraz bardziej zaawansowane urządzenia mobilne, nowe telefony komórkowe, iPhony, itd. Urządzenia takie umożliwiają szybki i czytelny kontakt z siecią Internet. Propozycja ta oferuje tworzenie instrukcji na wszelakie urządzenia mobilne. Tak, by użytkownik miał dostęp do instrukcji cały np. czas w swoim telefonie.


iSpecialFriendly - Instrukcja przeznaczona dla osób niepełnosprawnych

Instrukcje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Nasza firma opracowała technologię prezentacji informacji przyjaznej i przyswajalnej dla osób niepełnosprawnych. Oferta ta skierowana jest nie tylko dla Firm, które zajmują się produkcją/usługami dla osób niepełnosprawnych ale również dla wszystkich tych firm, które chcą określić się mianem "przyjaznych firm".