Samsung GALAXY Tab 8.9 LTE dostępny w Plusie - Instrukcja.pl

Samsung GALAXY Tab 8.9 LTE dostępny w Plusie

Samsung GALAXY Tab 8.9 LTE debiutuje w ofercie sieci telefonii komórkowej Plus. Dzięki obsłudze najszybszej mobilnej technologii transmisji danych LTE umożliwia pobieranie danych z maksymalną prędkością do 100 Mb/s.

Tablet Samsung GALAXY Tab 8.9 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android 3.2 i napędzany jest procesorem 2-rdzeniowym o szybkości taktowania 1.5GHz z 1GB pamięci RAM, co czyni z niego najszybsze urządzenie tej kategorii na rynku.

Urządzenie pozwala korzystać nie tylko z tysięcy gier i aplikacji z Android Market, czy Samsung Apps, ale oferuje też dostęp do treści dostarczanych przez preinstalowane narzędzia. Readers Hub otwiera przed użytkownikiem dostęp do ponad 2,2 mln książek, 2 tys. gazet w 49 językach oraz 2300 magazynów w 22 językach. Z kolei Music Hub daje wybór spośród ponad 13 mln piosenek. W nowym tablecie nie zabrakło również narzędzia komunikacyjnego Social Hub (w wersji dedykowanej dla tabletów), która w jednym miejscu łączy w sobie wiele kont poczty elektronicznej, kontakty, kalendarze i serwisy społecznościowe.

GALAXY Tab 8.9 będzie towarzyszył właścicielowi w każdej sytuacji - jego kompaktowe wymiary (tylko8,6 mmgrubości i ekran o przekątnej 8,9 cala) oraz niska waga (455 g) czynią z niego wygodne narzędzie pracy i rozrywki. Mniejsze wymiary GALAXY Tab 8.9 wcale nie oznaczają kompromisów w zakresie rozdzielczości ekranu, 1200x800 pikseli gwarantuje wysokiej jakości obraz.

Rozwiązania korporacyjne

Rodzina produktów GALAXY Tab opartych na platformie Android 3.2 Honeycomb (10.1, 8.9 i 8.9 LTE) oferuje wsparcie dla pakietu rozwiązań oferujących klientom korporacyjnym dodatkowe poziomy bezpieczeństwa przetwarzanych przez nie danych. Dzięki współpracy z takimi liderami rozwiązań IT jak Cisco, Sybase, SAP, Juniper czy Citrix możliwe stało się uzyskanie większej elastyczności pracy i łączności dla pracowników mobilnych, gwarantując, że użytkownicy będą w stanie działać bardziej efektywnie w drodze przy zachowaniu gwarancji bezpieczeństwa dzięki szyfrowaniu danych. Możliwe jest również zdalne zarządzanie urządzeniem, tablet może też działać jako router WiFi, udostępniając połączenie internetowe innym urządzeniom.

Akcesoria

Pracę z nowym tabletem usprawni cała gama akcesoriów dodatkowych: klawiatura ze stacją dokującą ECR-K15 w rekomendowanej cenie detalicznej 259 zł lub Bluetooth (BKC-19C) za 399 zł, ładowarka samochodowa ECA-P10 za 99 zł, czy też podstawka ładująca EDD-D1C9BEG w cenie 99 zł.

Dostępne są również dodatkowe kable i przejściówki: kabel USB (ECC-1DP0UBECSTD) za 59 zł, adapter USB/SD (EPL-1PLRBEB) za 89 zł, przejściówka HDMI (EPL-3PHPBEB) za 109 zł, czy też kabel TV-Out (ECC1-TP0BBECSTD) za 59 zł. Samsung oferuje również zestaw przejściówek: HDMI i SD (EPL-3PHPBEC) w cenie 109 zł.

Oferta akcesoriów Samsung obejmuje również dwa rodzaje etui - otwierane, EFC-1C9NB (czarne) i EFC-1C9NIE (kość słoniowa) za 199 zł oraz kieszeń skórzaną (czarną lub brązową) EFC-1C9LCE w cenie 89 zł.

 

 

źródło: Samsung Polska