Nowy elektryczny wycinak do chwastów z serii Skil Urban Series ułatwia usuwanie chwastów ze ścieżek i podjazdów

Model 0700 Weedbuster: nigdy więcej ręcznego usuwania chwastów - wystarczy włączyć urządzenie i pozwolić mu działać! Nowy elektryczny wycinak do chwastów marki Skil ułatwia usuwanie chwastów ze ścieżek i podjazdów. Dzięki silnikowi o mocy 500 W i szybkoobrotowej szczotce wycinak Weedbuster szybko i skutecznie usuwa uporczywe chwasty spomiędzy płytek i kostki. Nowy wycinak Weedbuster należy do serii komfortowych elektronarzędzi ogrodowych Skil Urban Series.

Bez bólu kolan i kręgosłupa
Nareszcie jest narzędzie, które umożliwia łatwe oczyszczanie z chwastów ścieżek, podjazdów i innych nawierzchni utwardzonych. Wycinak do chwastów Weedbuster marki Skil pozwala uniknąć bólu kolan i kręgosłupa, towarzyszącego zwykle ręcznemu pieleniu chwastów. Nie ma także potrzeby stosowania szkodliwych dla środowiska pestycydów. Wystarczy włączyć wycinak Weedbuster i pozostawić całą pracę szczotce obracającej się z prędkością 3 000 obrotów na minutę.

Regulacja wysokości zapewnia komfort pracy
Wycinak Weedbuster jest niezwykle łatwy w obsłudze. Urządzenie ma wbudowany wskaźnik ruchu szczotki, który ułatwia jej prowadzenie wzdłuż linii chwastów. Regulacja drążka teleskopowego w zakresie 80 - 110 cm pozwala każdemu użytkownikowi znaleźć wygodną dla siebie pozycję pracy. Urządzenie waży zaledwie 2 kg i posiada duży włącznik dopasowany do wielkości dłoni, który dodatkowo ułatwia obsługę.

Szybka i łatwa wymiana szczotki
Dzięki blokadzie wrzeciona wymiana szczotki jest szybka i łatwa. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby zablokować ruch obrotowy szczotki, odkręcić uchwyt i w razie potrzeby wymienić szczotkę na nową.

Łatwe przechowywanie
Podobnie jak wszystkie elektronarzędzia serii Urban Series, także wycinak do chwastów Weedbuster został zaprojektowany zgodnie z koncepcją Easy Storage, która umożliwia łatwe i wygodne przechowywanie urządzenia w taki sposób, aby zajmowało jak najmniej miejsca. Wycinak Weedbuster jest dostarczany wraz z uchwytem, który można zamocować na ścianie szopy ogrodowej, a następnie zawiesić na nim narzędzie.

Pełna oferta komfortowych elektronarzędzi ogrodowych Skil Urban Series
Seria Skil Urban Series oferuje szeroki asortyment komfortowych i ułatwiających pracę elektronarzędzi dla właścicieli ogrodów. Narzędzia Skil Urban Series są idealne do wielu zadań wykonywanych w małych ogródkach przydomowych, na balkonach czy też w ogrodach dachowych, które użytkownicy chętnie zmieniają w prywatne ‘oazy zieleni'.

Skil Urban Series obejmuje obecnie 14 elektronarzędzi ogrodowych: dwie kosiarki elektryczne, kosiarkę ręczną, dwie podkaszarki, dwa sekatory, nożyce akumulatorowe (w technologii litowo-jonowej jak również z wymiennymi akumulatorami NiMH), myjkę wysokociśnieniową, rozdrabniacz, piłę łańcuchową, odkurzacz/dmuchawę ogrodową i wycinak do chwastów Weedbuster.

 

###


Skil jest światowym producentem elektronarzędzi dla pragmatycznych użytkowników, zarówno indywidualnych, jak i profesjonalnych. W 1924 roku założyciel przedsiębiorstwa, Edmond Michel, wprowadził na rynek w USA pierwszą elektryczną piłę ręczną. „Skilsaw", bo taką nazwę nosiła pierwsza pilarka tarczowa, odniosła ogromny sukces i zapoczątkowała rozwój szerokiej gamy równie udanych elektronarzędzi. Skil jest symbolem produktów wysokiej jakości wyróżniających się innowacyjnymi funkcjami oraz atrakcyjną ceną. Od roku 1996 Skil jest częścią Grupy Bosch. Główny oddział dla regionów Europy, Środkowego Wschodu i Afryki znajduje się w Bredzie (Holandia). Kieruje on pracą 40 jednostek dystrybucyjnych. Pro¬dukty Skil są sprzedawane w ponad 70 krajach na świecie.

Szczegółowe informacje: www.skileurope.com

 

źródło: Bosch Polska