Acer HN274H B, pierwszy 27-calowy monitor Full HD 3D LED współpracujący z technologią NVIDIA® 3D LIGHTBOOST™

Technologia 3D jest źródłem wspaniałych wrażeń, zarówno w przypadku audycji TV i filmów, jak i gier, zdjęć, a nawet nowych aplikacji edukacyjnych. Wrażeń, które stają jeszcze silniejsze, gdy oglądamy obraz na większym ekranie. Firma Acer, zawsze znajdująca się w czołówce producentów wprowadzających zaawansowane rozwiązania techniczne, zaprezentowała monitor HN274H B, który jest następcą pierwszego 27-calowego monitora wyposażonym w interfejsy HDMI® i DVI (dual link) obsługujące sygnał 3D i pozwalające na pełne wykorzystanie możliwości stereoskopowego obrazu.

Dzięki doskonałym parametrom, wspaniałej jakości grafiki oraz świetnym technologiom, monitor 3D HN274H B dostarcza niezwykłych wrażeń podczas gier oraz oglądania filmów. Dlatego w pełni spełnia oczekiwania entuzjastów innowacyjnych technologii, pasjonatów gier, jak i wszystkich użytkowników oczekujących znakomitej rozrywki.

Oprócz technologii 3D, w monitorze HN274H B zastosowano nowoczesne funkcje i rozwiązania, które umożliwiają wyświetlanie jaśniejszego obrazu Full HD z urządzeń podłączanych do wejścia HDMI® lub DVI-DL, takich jak karty graficzne komputerów PC, konsole do gier, aparaty fotograficzne 3D, odtwarzacze Blu-ray DiscTM 3D, czy tunery/dekodery satelitarne i telewizyjne. Dzięki temu, można doświadczyć niespotykanych dotąd, fascynujących wrażeń podczas gier, a także oglądania filmów i audycji telewizyjnych.

Ponadto, monitor współpracuje z technologią NVIDIA® 3D LIGHTBOOSTTM oraz okularami NVIDIA® 3D VisionTM 2, które pozwalają na uzyskanie dwukrotnie większej jasności obrazu 3D, a tym samym zapewniają większą radość z domowej rozrywki. Monitor Acer HN274H jest wyposażony w nadajnik podczerwieni współpracujący z zaawansowanymi okularami migawkowymi 3D (aktywnymi). Możliwość jednoczesnego używania kliku par sprawia, że okulary te pozwalają na oglądanie filmów lub granie w kilkuosobowym gronie.

Monitor HN274HB wyróżnia się zarówno wyśmienitymi parametrami, jak i wyrafinowanym wzornictwem, które pasuje do wystroju każdego wnętrza. W celu zapewnienia wspaniałego efektu wizualnego, piękna postawa monitora jest otoczona kontrastującym, natomiast przycisk wyłącznika w kształcie łzy jest atrakcyjnym akcentem podkreślającym wspaniały wygląd. Estetykę urządzenia podnoszą dodatkowo dotykowe przyciski oraz rozbudowana struktura otworów wentylacyjnych.

 

 

 

źródło: Acer Polska