Seria Acer G6 - bardzo cienka konstrukcja, inspirująca jakość obrazu

 

Gwałtownie rosnąca ilość materiałów wideo sprawia, że użytkownicy oczekują coraz wyższej jakości obrazu, gwarantującej pełną satysfakcję z dynamicznych gier. Aby sprostać tym wymaganiom, pod względem parametrów technicznych monitory muszą dorównywać najwydajniejszym komputerom. Takie właśnie są monitory z nowej serii Acer G6: zapewniają idealne połączenie stylu oraz technologii, zapewniających pełną radość z oglądania nagrań o dużej rozdzielczości i kinowym formacie.

Monitory z serii G6 zwracają uwagę nie tylko technologiami zapewniającymi wyraźniejszy i ostrzejszy obraz, lecz również wyjątkowym wzornictwem z gładkimi, zaokrąglonymi powierzchniami, które robią silne wrażenie i nadają niezwykły wygląd. Błyszcząca podstawa w kształcie litery „X” zapewnia duża stabilność, podkreśla elegancki, nowoczesny wygląd oraz kojarzy się z prędkością i wydajnością. W rezultacie, atrakcyjne wzornictwo sprawia, że monitor jest zadziwiającym elementem wystroju każdego wnętrza.

W skład serii Acer G6 wchodzą atrakcyjne monitory do zastosowań multimedialnych i gier, wyróżniające się futurystyczną, bardzo cienką konstrukcją oraz wyglądem pasującym do każdego wnętrza. Monitory te zaspokajają potrzeby większości użytkowników, od domowej rozrywki i gier po pracę z aplikacjami biurowymi. W skład serii G6 wchodzą monitory z wyświetlaczami o przekątnej 68,6 cm (27”), 61 cm (24”), 58 cm (23”), 55 cm (22”), 51 cm (20”) oraz 47 cm (19”) i rozdzielczościach Full HD lub HD+. Wszystkie modele zapewniają zapierającą dech jakość obrazu i doskonale nadają się do gier, zastosowań multimedialnych, a także do pracy.

Dynamiczny współczynnik kontrastu 100 milionów : 1, optymalizowany przez funkcję Acer Adaptive Contrast Management, umożliwia znaczną poprawę stopniowania barw oraz odwzorowania szczegółów, zwłaszcza w przypadku ciemnych oraz jasnych scen, a tym samym gwarantuje wspaniałą jakość obrazu. Krótki czas reakcji, nawet 2 ms, pozwala na uzyskanie fascynującego obrazu, natomiast system mocowania VESA, dostępny w większych modelach, zapewnia swobodę instalowania monitora w warunkach domowych.

Monitory z serii Acer G6 są wyposażone w podświetlenie LED, które w minimalnym stopniu obciąża środowisko naturalne, jest bardzo trwałe i zapewnia wysoką jakość obrazu. Rozwiązania przyjazne dla środowiska, takie jak podświetlenie białymi diodami LED, sprawia, że monitory te idealnie odpowiadają oczekiwaniom osób troszczących się o naszą planetę.

 

 

źródło: Acer Polska