Forum - Witam ponownie mam juz instrukcje ale wydaje mi sie ze tego co szukam nie ma lub aparat Sony Alpha 200 nie posiada a mianowicie wyswietlacz lcd pokazuje ustawienia lub jest czarny a czy jest mozliwosc wyswietlenia obiektu ktory fotografujemy. - Instrukcja.pl

Witam ponownie mam juz instrukcje ale wydaje mi sie ze tego co szukam nie ma lub aparat Sony Alpha 200 nie posiada a mianowicie wyswietlacz lcd pokazuje ustawienia lub jest czarny a czy jest mozliwosc wyswietlenia obiektu ktory fotografujemy.


misia0612
2009-04-02 08:37:53
Witam ponownie mam juz instrukcje ale wydaje mi sie ze tego co szukam nie ma lub aparat Sony Alpha 200 nie posiada a mianowicie wyswietlacz lcd pokazuje ustawienia lub jest czarny a czy jest mozliwosc wyswietlenia obiektu ktory fotografujemy.
dambys
2009-10-05 20:08:07

Witam .Sony Alpha 200 jest typowa lustrzanká i jako taka nie ma mozliwosci podgládu na zywo gdyz strumien swiatla wpadajácy przez obiektyw skierowany jest przez LUSTRO wprost do wizjera. Taká budowé ma kazda profesjonalna lub pólprofesjonalna lustrzanka. Niekture modele posiadajá funkcjé Live View np Olympus 420 lub Pentax K7.Ale nie sá to modele dla profesjonalistów. Pozostale aparaty typu bridge oraz kompakty nie posiadajá LUSTRA i obraz trafia wprost na matrycé  - wtedy technicznie mozliwe jest umieszczenie obrazu fotografowanego obiektu na wyswietlaczu...

Podsumowujác : Masz w réku profesjonalny ( prawie ) aparat którym musisz nauczyc sie fotografowac. tj, dobierac odpowiednio przyslone , czas migawki , czulosc ISO, ustawiac glébie ostrosci , wspólpracowac z lamp. blyskowá itp... Ale w zamian otrzymasz zdjécia o jakich wczesniej Ci sie nie snilo..

... A brak podgládu ostrosci nie jest wadá tylko cechá szczególná aparatów z wyzszej pólki..

Pozdrawiam

P.S. Przepraszam za brak polskich literek - nie mieszkam w Polsce niestety...

 

Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.