Jak dbać o taras z drewna? - Instrukcja.pl

Jak dbać o taras z drewna?

O co warto zadbać przy tarasie z drewna

13,50 kb
Liczba pobrań: 1
 Pobierz plik
13,50 kb
Liczba pobrań: 1
 Pobierz plik
13,50 kb
Liczba pobrań: 1
 Pobierz plik

Podobne instrukcje


Odsłon:  1284  Data dodania:  2014-03-06 14:32:07 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?

Opis:

Jak dbać o taras z drewna?

Drewno wymaga specjalnego traktowania. Albo raczej, wymaga więcej uwagi niż większość sztucznych materiałów. W tym artykule pokażemy jak odpowiednio dbać o powierzchnie drewniane!

Coraz więcej osób decyduje się na tarasy z drewna w swoim domu. Zdecydowanie wypierają one modne niegdyś lastryko czy betonowe podłoża. Nic dziwnego, bowiem tarasy z drewna to nie tylko ekologia, ale również elegancki wygląd. A ponadto, drewniany taras to znacznie bardziej przyjazne dla człowieka podłoże. Nie oszukujmy się – jeśli lubimy rankiem wyjść na świeże powietrze, spokojnie możemy stąpać po tarasie drewnianym nawet bez ciapów. Jednak drewno, jako naturalny materiał, wymaga specjalnej dbałości, jeśli chcemy, by zachowało dobry wygląd przez długie lata. Pamiętajmy, że tarasy drewniane należy regularnie konserwować. W tym artykule pokażemy kilka sposobów jak tanio, szybko i skutecznie dbać o tarasy drewniane.

Źródło: http://jagram.com.pl/podest-tarasowy-ryflowany.html

Regularna konserwacja. Pamiętajmy, że drewno nie znosi różnych substancji. Inaczej – jeśli chcemy by nasz taras zachował doskonały wygląd przez wiele lat, warto zadbać o to, by był regularnie sprzątany. Wydaje się to oczywistością, jednak często o tym zapominamy. Zadbajmy zatem o to, by często usuwać kurz czy piasek z drewnianego tarasu. A jeśli mamy zwierzęta, pamiętajmy że drewno jest bardzo wrażliwe na zarysowania spowodowane przez ich pazury. Jeśli na tarasie mamy meble, takie jak na przykład krzesła czy szafki, warto zadbać o to, by osłonić ich nogi przed przesuwaniem po powierzchni tarasu, na przykład naklejając jakiś materiał.


Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (1)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


  • KomplexMarket, 2015-01-09 11:18:13

    Odpowiednia pielęgnacja tarasów drewnianych jest bardzo istotna. Więcej porad na temat jak pielęgnować taras z drewna znajdziesz tu http://www.komplexmarket.pl/porady/tarasy-drewniane/jak-pielegnowac-i-chronic-deski-tarasowe?PHPSESSID=8c50650bad9a67f9b8992d61b8af04db

Instrukcje od jagram

Jak dbać o taras z drewna?

Od: jagram
Liczba wyświetleń: 1284