Jak zrobić własnoręcznie kolczyki? - Instrukcja.pl

Jak zrobić własnoręcznie kolczyki?

Podstawy robienia kolczyków
Next

Opis

Krok 1. Zagięcie drucika

Podobne instrukcje

Jak usunąć rysy z szyb?

Od: Fitness
Liczba wyświetleń: 5323

Poradnik do Grand Theft Auto III

Od: kufel1914
Liczba wyświetleń: 3790

Odsłon:  17220  Data dodania:  2008-12-30 14:43:39 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?

Opis:

Kolczyki dodadzą wdzięku każdym uszom. Wiesz jak powinny wyglądać Twoje wymarzone, pasujące do ulubionej kreacji? No tak, ale jak to poskładać do kupy?

Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci w ich wykonaniu. 

Najczęściej z koralików tworzy się kolczyki wiszące.

kolczyki wiszące Wykonanie ich nie jest trudne, wymaga jedynie dobrania odpowiednich koralików (w przypadku kolczyków bardzo istotna jest ich waga) i zagięcia uszka (lub dwóch) na metalowym druciku. Zamiast sztywnego drucika można użyć linki stalowej lub drutu powlekanego nylonem lecz wtedy przygotowuje się go do nawlekania koralików w nieco inny sposób.

Przed przystąpieniem do nawlekania paciorków na sztywny drucik trzeba odciąć odpowiednią długość (zostawiając niecały centymetr na uszka) i jeden z jego końców zagiąć (tworząc jak najmniejsze zagięcie) aby koraliki nie spadły z drucika. Na tak przygotowany drucik nawlekamy przygotowane wcześniej koraliki. Gdy osiągniemy już pożądaną długość „zwisu”, zaginamy uszko i przymocowujemy je do zapięcia kolczyka – najczęściej wykorzystywane są do tego bigle (otwarte lub zamykane). Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, jeśli oczywiście uda się znaleźć sztyft z uszkiem, by przymocować do niego drucik z koralikami. W ten sam sposób wykonać można klipsy.

Źródło: www.koraliki.pl
Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (0)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


Brak komentarzy

Instrukcje od Miska

Jak zrobić własnoręcznie kolczyki?

Od: Miska
Liczba wyświetleń: 17220