Thermod - Instrukcja Montażu Drzwi IDA - Instrukcja.pl

Thermod - Instrukcja Montażu Drzwi IDA


1,21 MB
Liczba pobrań: 8
Otwórz plik
Pobierz plik

Podobne instrukcje


Odsłon:  2573  Data dodania:  2009-11-30 16:49:32 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?

Opis:

Drzwi, którym można zaufać

Drzwi specjalne Thermod oferują praktyczne, odpowiednie rozwiązania dla trudnych środowisk, takich jak chłodnie, mroźnie, laboratoria, pracownie RTG, baseny, szkoły, szpitale oraz inne miejsca, mające ostre wymagania trwałości, izolacji i higieny. Nasze drzwi skonstruowane są bez połączeń oraz miejsc, w których może zbierać się brud. Wszystkie nasze drzwi opierają się ciśnieniu i wodzie. Odporność i trwałość naszych drzwi powoduje ich długotrwałe użytkowanie, co czyni ich zainstalowanie wysoce ekonomicznym.

 

Nasza oferta to różnego typu lekkie drzwi specjalistyczne - sanitarne, izolacyjne (chłodnicze i mroźnicze), dźwiękoszczelne, wielkogabarytowe, a także bramy przesuwne, kurtyny paskowe i inne. 
 

Bez ograniczeń

Drzwi Thermod zostały zaprojektowane do wielu zastosowań, od magazynów i sklepów aż po biura i recepcje. Wszystkie dostarczane drzwi są w pełni uzbrojone wraz z ościeżnicą wykonaną ze stopu aluminium lub ze stali nierdzewnej – jeśli istnieje taka potrzeba – z oknem. Dodatkowo można zamówić również okna stałe, możliwe do zamontowania w różnych typach ścian.
 

Łatwość montażu

 Wszystkie nasze drzwi dostarczane są z ramami i ościeżnicami ze stopu aluminium lub stali nierdzewnej. Oferowane drzwi są lekkie i dostosowywane do specyficznej konstrukcji waszych ścian, czyniąc łatwym ich instalację. To oznacza minimalizację czasu podczas montażu drzwi na budowie. Możemy zagwarantować, że otrzymacie drzwi bardzo trudne do zniszczenia, których powierzchnie rok po roku będą wyglądały podobnie, jak w chwili ich zamontowania.


Zapraszamy na naszą stronę: www.thermod.com
Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (0)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


Brak komentarzy

Instrukcje od Thermod