Wpisy z miesiąca Luty 2015 - Instrukcja.pl

Wpisy z miesiąca Luty 2015

Platforma VOD CHILI dostępna na urządzeniach Samsung

Rozbudowana oferta aplikacji VOD dostępnych na telewizorach Samsung Smart TV powiększyła się o kolejną, niezwykle ciekawą propozycję. Z bogatych zasobów włoskiej platformy VOD CHILI mogą już korzystać posiadacze wybranych telewizorów Smart TV, odtwarzaczy Blu-ray, kin domowych, a także tabletów oraz smartfonów firmy Samsung.


CHILI to platforma VOD dla wszystkich, którzy kochają kino. Swoją działalność na rynku włoskim rozpoczęła w czerwcu 2012 roku, gdzie zdobyła bardzo dużą popularność przyciągając ponad 450 tysięcy klientów, którzy mają możliwość korzystania z oferty ponad 5 tysięcy filmów i seriali. W zeszłym roku twórcy aplikacji postanowili rozszerzyć działalność na kolejne rynki europejskie - Polska jest jednym z czterech krajów, które skorzystały na tej decyzji. Obecnie CHILI posiada w swoim katalogu filmy i seriale, w tym wszystkie nowości filmowe największych dystrybutorów filmowych, między innymi: 20th Century Fox, Sony Pictures, Warner Bros, Paramount Pictures, Universal Pictures, Walt Disney Pictures.


Mechanika działania aplikacji jest niezwykle prosta - płacimy jedynie za oglądane filmy, nie ma żadnej opłaty abonamentowej. Filmy dostępne są w jakości SD, HD, a także HD+. Wybrany przez nas film możemy wypożyczyć lub zakupić. W przypadku wypożyczenia, mamy 28 dni na obejrzenie filmu. Z kolei dokonując jego zakupu, możemy obejrzeć kiedy chcemy, gdzie chcemy i jak często tylko zapragniemy. Z VOD CHILI skorzystają użytkownicy wybranych telewizorów Smart TV, odtwarzaczy Blu-ray oraz kin domowych Samsung*. Ponadto, filmy obejrzymy także na urządzeniach mobilnych firmy Samsung**, pobierając aplikację ze sklepu GALAXY Apps lub Google Play. Na urządzeniach mobilnych w aplikacji CHILI można skorzystać z funkcji download i oglądać wypożyczone filmy w trybie offline, bez połączenia internetowego.
W wideotece CHILI odnajdziemy tysiące filmów i najciekawszych seriali - zarówno nowości, jak i pozycje kultowe z wielu gatunków. Wśród licznych filmowych premier w ofercie aplikacji, warto zwrócić uwagę na takie hity jak Lucy czy Czarownica, w których tytułowe role zagrały jak zwykle znakomite Scarlett Johansson oraz Angelina Jolie. Z kolei miłośnicy komiksowych adaptacji z chęcią sięgną po najnowszą część przygód największego bohatera Stanów Zjednoczonych, czyli film Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz.
CHILI oferuje możliwość obejrzenia także prawdziwych klasyków. Warto tu wspomnieć chociażby o takich hitach jak Bodyguard oraz niezapomniany film akcji Dzień niepodległości z ponadczasowymi efektami specjalnymi. Najmłodsi widzowie nie zostali pominięci - dla nich też znajdzie się mnóstwo propozycji, takich jak wspomniane RIO 2 oraz pierwsza część tej produkcji, Epoka lodowcowa czy superprodukcja z Benem Stillerem pt. Noc w muzeum, która wciągnie nie tylko dzieci, ale także rodziców.


źródło: samsung/agdrtv24.pl

« poprzednia 1 następna »